Wpis z mikrobloga

@otootooto: Serial 11/10, miałem bardzo obawy przed 3 sezonem (a właściwie przed zakończeniem). Bardzo się obawiałem, że może się skończyć pierwszym odcinkiem pierwszego sezonu (czyli powtarzającą się pętlą w nieskończoność) co było by bez sensu. IMO nie dało się zrobić lepszego zakończenia dającego jeszcze w ostatniej scenie nadzieję na postać Jonasa. Już tam niżej pisałem: Dla takich seriali warto mieć Netflixa i długo go nie zapomnę.
@otootooto: a i jeszcze warto dodać, że mi się osobiście podobał język niemiecki. Nie jestem fanem ciągłego powielania języka angielskiego, no chyba że peaky blinders z pięknym szkockim, irlandzkim czy brytyjskim akcentem.
Dla ludzi którym nie podoba się język to polecam zwrócić uwagę na casting, przecież to jest niepojęte jak poznajdywali tych aktorów. Jeszcze ten młody peter w jednym z ostatnich odcinków 3 sezonów.
@otootooto: cały serial w ciągu chyba 24h obejrzałem, pierwszy sezon najlepszy, a na trzecim to już głowa bolała, najlepiej to sobie rozpisać kto jest kim , pod koniec to już tak skakali z datami ze masakra
,końcówka jak dla mnie mało imponująca.
@otootooto: dla mnie arcydzieło 15/10, żaden serial nie wywołał we mnie tyle emocji co ten i żaden inny nie zmusił mnie w takim samym stopniu do intelektualnej gimnastyki która zresztą nie wyszła bo w 100% nie wyłapałem wszystkiego XD dlatego już planuję kolejny maraton wszystkich sezonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LewCyzud: az tak? hannibala z madsem uwielbialem, ale tutaj po 1-2 epach wygladalo jak biedna europejska wersja czegos co probuje byc polaczeniem stranger things z #!$%@? wie czym, jeszcze niemieckie czy jakiestam inne dialogi mnie nie zachecily specjalnie
@otootooto: 3 sezon mógł zamknąć się w jednym odcinku. Ja się zawiodłem. Ilość Mart mnie przerosła, a wewnętrzna chęć nadgonienia kto jest skąd i z kiedy zabiła przyjemność z oglądania i chciałem tylko zakończenia.