Wpis z mikrobloga

Już nie będzie następnego zdjęcia pod tagiem #codziennadk79. Pożegnanie @derko123 z DK79. Rok zdjęć: 150 obserwujących tag, 288 wpisów, tu wrzucony jeszcze film. Kilkanaście miesięcy wpisów. Fenomen mirko. Powtarzalność wpisów przez dni, przez miesiące, a przecież pierwsze zdjęcia na Wykopie wrzucał tu, na mirko i było to przecież rok temu. Coś niewiarygodnego! Codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę DK79. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas
matixrr - Już nie będzie następnego zdjęcia pod tagiem #codziennadk79. Pożegnanie @de...

źródło: comment_1593601635Dqi6XsI8PQ8R9PZiLJtwf7.jpg

Pobierz
  • 4
@matixrr przeżywałem każde słowo, wszystko wryło mi się w duszę, dziękuję @matixrr za te piękne słowa. Moja misja nie była łatwa, ale robiłem to nie dla siebie tylko dla wszystkich Mirków i mirabelek na całym świecie żeby zawsze mogli wstać rano otworzyć oczy odpalić mikro i zobaczyć jaka jest pogoda w Katowicach i ile jest stopni oraz czy somsiad już przeparkowal tego grata co zalega od 2 tygodni. Jeszcze raz dziękuję, brak