Wpis z mikrobloga

Tęczowy Rafał zaczyna udawać wolnorynkowca. No to przypomnijmy te wolnorynkowe dokonania rządów PO-PSL:

Podwyżka podstawowej stawki VAT na 23% (2011)
Podwyżka VAT na książki z 0& do 5 % (2011)
Podwyżka VAT na żywność nieprzetworzoną z 8 do 23 % (2012)
Podwyżka VAT na ubranka dziecięce z 3 do 5 % (2011)
Wprowadzenie podatku od kopalin (2012)
Podwyżka akcyzy na alkohol i papierosy (2014)
Podwyżka akcyzy na olej napędowy (2012)
Zwiększenie składki rentowej dla przedsiębiorców aż o 33 proc (2012)
Podwyżka podatku od nieruchomości (2011)
Opodatkowanie spółek kontrolowanych (2015)
Ograniczenie ulgi internetowej tylko do 2 lat (2013)
Objęcie podatkiem Belki dla lokat 1-dniowych (2012)
Ograniczenie kosztów PIT dla artystów i dziennikarzy (2012)
Zmniejszenie ulgi podatkowej na dziecko (2010)
Wzrost długu publicznego z 527,4 mld w 2007 do 834,5 mld w 2015

#konfederacja #bekazpo #4konserwy #neuropa #wybory #bosak #bekazlewactwa #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A rząd PiS miał właśnie skrócić podatki a nie dodawać nowe


@Menefe: PO miało to samo robić( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podatki na paliwo miały być niższe a są jakie są, nawet wyższe niż za PO.


@Menefe: no są, ale cokolwiek obniżyli a PO nic......, więc wychodzi na to samo praktycznie z lekką przewagą na korzyść PiS( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz PiS jest przy władzy, 5 lat mieli, nic nie zrobili


@Menefe: niezły syndrom wyparcia masz....

Dokładają kolejne podatki.Ciesz się nowym smartfonem z dodanym dodatkiem +X% bo rząd tak chce.


@Menefe: ja to kupię wtedy za granicą¯\_(ツ)_/¯ PiS i tak więcej podatków obniżył niż PO, a to socjaliści są, to jest dopiero żenada. Jednak skoro to lubisz to twój wybór, nie jestem takim debilem aby na PiS czy
  • Odpowiedz
Powiedz to 70% głosujących którzy oddali głos na Dude i Trzaskowskiego. To jest dopiero żenada.


@Menefe: mamy naprawdę tępe społeczeństwo i to widać( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jesteś świetnym przykładem, obniżki PIT nie zauważyłeś na przykład, nawet jak tobie to napisałem. To jest naprawdę żenada, że ktoś taki jak ty sra do mi gniazda pasożyt jeden.
  • Odpowiedz
Sam jesteś świetnym przykładem, obniżki PIT nie zauważyłeś na przykład,


@Kaczypawlak: co po obniżce 1% PIT, która była tylko PRowym zabiegem i nikt jej realnie oprócz samorządów nie odczuł podczas gdy PIS wprowadził kilkadziesiąt niekorzystnych poprawek do CIT i PIT ograniczających korzyści podatkowe, zmniejszając możliwości rozpoznawania kosztów, wprowadził trzeci próg podatkowy, a oprócz tego wprowadził kilkanaście podatków, które są bardziej szkodliwe dla gospodarki niż podwyżka tych istniejących, bo uderzają w
  • Odpowiedz
Sam sobie srasz do gniazda. Ale nie przejmuj się, za trzy miesiące nie będę łożył na cudze dzieci, 13 emeryturę, 71 z kolei miesiąc górniczy w 12 miesięcznym roku 0bywatela.


@Menefe: ja na to łożę od lat, od kiedy POPiS rządzi¯\(ツ)_/¯

co po obniżce 1% PIT, która była tylko PRowym zabiegem i nikt jej realnie
  • Odpowiedz