Wpis z mikrobloga

A więc mamy 2 możliwe debaty:
1) 6 lipca w TVP - Andrzej Duda przyjął zaproszenie, debata prowadzona w stylu "amerykańskim", "moderatorem" jest Michał Adamczyk, pytania zadawane przez publiczność...
2) 2 lipca w TVN / Onet / WP - Rafał Trzaskowski przyjął zaproszenie, pytania zadawane przez dziennikarzy i publiczność, możliwe riposty, dziennikarze: Olejniczak, Kajdanowicz, Stankiewicz, Kacprzak.

Szczerze? Widząc "dziennikarzy", którzy mają je prowadzić nie chciałbym ani jednej ani drugiej.
Chciałbym zobaczyć normalną, obiektywną debatę, prowadzoną przez rzetelnych dziennikarzy, nie popierającej żadnej ze stron a nie oglądać kabaret pod zasłoną "debaty", gdzie popierany jest swój kandydat.

#wybory #debata #tvpis
  • 9
W tej debacie Duda nie weźmie udziału i to potwierdzona informacja.


@pepe674850678945768943: szczerze? Wcale się nie dziwie, cała 4 "dziennikarzy" jest mocno przeciwko PiS. Kiedyś uważałem Kacprzaka za ogarniętego dziennikarza, jeszcze jakbył w Polsacie, fajnie prowadził te poranne programy, ale od wpisu na twiterze, "181 zgonów na dziś. To prawie dwa razy tyle co 96" strasznie stracił w moich oczach...bardzo nie na miejscu...
@sajmen: Marzy mi się debata prezydencka z dziennikarzami różnych stacji. Niech będzie transmitowana gdziekolwiek, ale niech dadzą możliwość zadawania pytań dziennikarzom z różnych środowisk. TVP, TVN, Polsat, nawet Gazeta Wybiórcza. Każdemu dać możliwość zadania takiej samej ilości pytań. Ehh... Zamarzyła mi się demokracja w Polsce.