Wpis z mikrobloga

@Howea: Trzaskowski chce wprowadzic mase nowego socjalu polecam poczytać dokładniej.Z perspektywy gospodarki to czy rzadzi duda czy rafałek to jeden #!$%@?.Ja chyba nie będe głosować
Ja tak tylko dopytam. Czy Krzysztof bosak zapowiadał rezygnację z takiego 500+ albo trzynastki?


@SmellySocks: Zapowiadał że nie będzie rezygnacji z 500+ ani trzynastki, konsekwentnie.

Za to trzaskowski ładnego fikołka z tym odwalił, myśli że przekona tym część wyborców pisu a efekt będzie zupełnie odwrotny bo ci którzy to zauważyli (chociażby wyborcy Bosaka) już wiedzą że mają do czynienia z kandydatem chorągiewką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tym, ze nie będzie rezygnował z 500+ ani 13 emerytury?

Czym się te poglądy różnią?


@SmellySocks: Nadal nie rozumiesz?

Czy jak kandydat danej partii otwarcie krytykuje jakiś projekt (niezależnie czy chodzi o socjal czy jakąkolwiek inną kwestię) a przed wyborami nagle go popiera, to jest poważny kandydat na urząd prezydenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

brak konsekwencji, manipulator, hipokryta ... świetne cechy, dokładnie takiego cżłowieka tam potrzeba.
Tylko krowa i korwin nie zmieniają zdania.


@SmellySocks: W kwestiach kluczowych dla gospodarki kreując się na naszego zbawcę i jednocześnie kontynuując politykę opozycji? nie powinni tym bardziej z tak prymitywnych pobudek jak kilka % więcej na które liczyli ale nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak jak pisałem wcześniej:

hipokryzja
brak konsekwencji
manipulacja

Ten człowiek się na prezydenta miasta nie nadaje a on chce zostać prezydentem całego
@Howea: Jezu ludzie, ani Bosak ani Trzaskowski nic nie zmieniliby jeśli chodzi o gospodarkę bo nie mają takich kompetencji. Zadaniem jednego i drugiego ma być wetowanie idiotycznych ustaw karakana i jego mafii i tutaj już należy postawić pytanie czy wyborcy konfederacji są debilami czy nie? Zobaczymy za 2 tygodnie