Wpis z mikrobloga

@ejkejej: Znaczna cześć ludzi uważa że LBGT to życie w dyktaturze jej ideologii i w komunizmie.
Jeśli o mnie chodzi, to nie mam nic przeciwko pederastom i transwestytom, jest bardziej tolerancyjna niż większość lewicowców i wyborców Platformy, nie przeszkadzają mi ich związki i spokojnie dawałabym im śluby, mam wielu przyjaciół którzy żyją inaczej, maja inne orientacje czy zmieniają płeć, ale nie głosuję na żadnego POKO, bo te mordy już rządziły i
@ejkejej: co ty #!$%@?? to że opcja polityczna ci nie odpowiada oznacza to że to już jest totalna porażka i strata kraju, w ogóle to najlepiej wyjechać bo zaraz tu bomba atomowa #!$%@?? ludzie tacy jak ty histerycy, są największym złem tego kraju xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@botaz: No i TK jest w rękach pisu, sąd najwyższy już praktycznie też. Przypominam, że o mały włos a organizatorem wyborów byłby Sasin. O tym czym stała się telewizja publiczna nie ma co pisać. Albo ci ktoś za to płaci, jesteś ślepy albo po prostu głupi. Tacy jak ty zorientują się co tak naprawdę się dzieje, jak już będzie po wszystkim. Życzę Ci kiedyś wejścia w drogę obecnej władzy, żeby Cię
czas pokaże


@botaz: No debil XD Ależ mam nadzieję że jak Duda wygra, to PiS #!$%@? Konfederację w drobny mak aż będziecie potem piszczeć z bólu jak was zdelegalizują jako organizację faszystowską finansowaną przez Kreml XD Już sobie robili pod to podwaliny, teraz pewnie tylko czekają aż będą mieli w sądach możliwość dyktować wyroki, bo jeszcze rak tam nie doszedł.
wątpliwe


@botaz: Wspomnisz moje słowa (albo nie, od konfederatów się nie spodziewam za wiele myślenia w tej chwili już), Konfederacja jest konkurencją dla PiSu i PiS ją zmiażdży jak robaka w pierwszej chwili gdy będzie miał taką możliwość. Nie jesteście silni i nie macie wcale takiego dużego poparcia, jest was MAKSYMALNIE 7%, nikogo nie będziecie obchodzić. Tak jak was nie obchodzi los tego kraju, byle zaspokoić swoje prymitywne kompleksy.
@botaz: W następnych wyborach jak Konfederacja stanie się zagrożeniem, to PiS ją zniszczy. Jesteście naiwnymi, mentalnymi dziećmi, które nie rozumieją co się dzieje i przed czym stoimy.