Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zycietonowela: wchodziłem tam wcześniej szukając właśnie opinii o maczficie i ntfy i o ile jakieś puste profile są to jest 0 opinii w przeciwieństwie do wszystkich innych cateringów...
@villager: tak i powód jest banalnie prosty :) Opinię u nas można wystawić wyłącznie po zrealizowanym zamówieniu w danym cateringu : ) Jeśli jest u nas NTFY, ale nie można zamówić, to i opinii zero :) Ale dzięki temu nie mamy sztucznego nabijania opinii :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zycietonowela: 15 stron Januszeksów to jednak za dużo zeby sie przekopać przez to i porównać który lepszy :P poki co zamówię ntfy/maczfit, jak sie zawiodę to sprawdzę dokładniej lokalne firmy
@kiddi: miałem ntfy przez ponad miesiąc i zrezygnowałem ostatnio, 1-2 posiłki każdego dnia szły do śmieci mimo najwyższego pakietu FOODIE bo nie dało się ich zjeść...
w międzyczasie wziąłem zestaw startowy z maczfita i wróciłem na czas nieokreślony do diety pyszne.pl xD
teraz NTFY niby zwiększyło ilość posiłków do wyboru z 5 do 6 więc myślę żeby dac im jeszcze jedną szansę.
@kiddi: ogólnie nauczyłem się czego unikać z wyboru żarcia, bo w mało oczywisty sposób jest niezjadliwe mimo polania sosu. ot, chociażby wszystkie suche rzeczy typu placki itd.

aczkolwiek, nie wiem czy to nie było spowodowane brakiem torby termicznej którą ostatnio kupiłem, więc może dam plackopodobnym jeszcze jedną szansę
@kiddi: akurat za logistykę NTFY można pochwalić, zawsze wszystko przyjeżdzało w komplecie i nie zostawiają o 2 w nocy na klatce jak podobno maczfit :p
(teraz wywalone w to i tak jak kupiłem torbe termiczną...)
@villager: ntfy godzinę dostarczenia możesz dobrać :D ale kwestia tego że ceny mojej diety to kosmo obecnie to chyba zrezygnuje z tego wygodnego wynalazku( ͡° ͜ʖ ͡°)