Wpis z mikrobloga

@krt_kddo: "60-70" eh dzieci świadectwa już odebrane? Jak dorośnięcie i będziecie mieć starszych rodziców to sami zobaczycie, że ludzie po 60 są całkowicie normalni i ogarnięci. Po za tym praca do 65, na zachodzie 67, a prawa wyborcze odebrane po 60? Ja mając 5 lat się rozpłakałam, że za niedługo moi rodzice umrą po 40 roku życia i to taki wielki wiek przecież, ale już dawno dorosłam i wcale tak nie
Ponieważ, przez 2/3 swojego życia płacili podatki i mają prawo decydować co dalej?


@maciej1pl za ich bezwartościową pracę akurat płaciły w Polsce następne pokolenia
@krt_kddo: To jak będziesz w takim wieku to zapomnisz co to inflacja socjalizm itp? Może z własnej woli nie będziesz chodziła na wybory, bo nie będziesz ogarniała jak działa komunikator bezdotykowy i jak obsłużyć nowoczesną maszynę do oczyszczania odzieży?
@Halbr: I pewnie żałujesz, że walczyli za wolność kraju, bo chętnie byś teraz mieszkał w jakiejś socjalistycznej republice radzieckiej.
@krt_kddo: nawet jezeli nie są swiadomi swoich wyborów? KAZDY ale to KAZDY wie ze na starość czlowiek nie jest poczytalny i nie jest swiadomy tego co sie dzieje wiec czemu mamy im dawac prawo glosu?
Co ty #!$%@?. Niepoczytalność stwierdza lekarz a nie jakiś randomowy wykopek.

A dlaczego by nie odebrać głosu ojkofobom albo toksycznym przegrywom?
@krt_kddo są ludzie którzy od chwili skończenia 18 lat dają się tak samo manipulować, po prostu na starość mają więcej czasu zeby się "angażować" w politykę.

Tak realnie rzecz biorąc to i tak nikt czegoś takiego nie wprowadzi bo to jest grupa społeczna która najłatwiej zmanipulować, bo będąc na emeryturze są w 100% na garnuszku państwa i żadna partia tego nie zmieni.