Wpis z mikrobloga

czyny dla mnie się liczą a nie populistyczne hasła


@su1ik: Sugerujesz, że jak mówią wszem i w obec, że z 500+ zrobią 700+ to się nie liczy, bo tego jeszcze nie zrobili?xD
No tak, wszyscy na lewo od Korwina to komuchy. Oto słowo wykopka


@Mikka: Jesteś w stanie wymienić która z partii "na lewo od Korwina" obiecuje radykalne zmniejszenie socjalu wprowadzone przez PiS? Chętnie bym zagłosował ale zewsząd tylko słyszę hasła "my wam damy więcej!". Kiedy ja nie chcę, żeby mi ktokolwiek cokolwiek dawał. Ja bym wolał, żeby mi przestali zabierać
@robertx: Sorki ale socjal =/= komuna, to jest rozumowanie na poziomie 14 letniego kuca, a poglądy nie mają znaczenia w tych wyborach. No bo co może zrobić prezydent mając do tego opozycyjną partię jako rząd? Wszystkie te programy to pic na wode.
@robertx: młody chyba jeszcze jesteś, że łykasz tak propagandę. Pożyjesz to zobaczysz, że słowa to nie to samo co czyny zwłaszcza w wykonaniu polityków
@Mikka: @su1ik: Czyli mam głosować na ludzi którzy jak byli u władzy to zwiększali socjal i podatki i teraz obiecują, że znowu zwiększą socjal i podatki w nadziei, że kłamią i tym razem tego jednak nie zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°)