Wpis z mikrobloga

W poprzednich odcinkach:
Wpis 1
Wpis 2

Sytuacja się rozwija. Niestety w nieznane i pewnie gorsze. Wiem że obie noce piątek-sobota i sobota-niedziela są zabookowane w tym nieszczęsnym lokalu. Więc po tym co teraz #!$%@? spodziewałem się że będzie powtórka wieczorem, a tu zonk. Bo przyszła sprzątaczka ich wyganiać bo godzina hotelowa do 12, a oni jeszcze sobie tam w pijackich oparach śpią (a śmierdzi tak niemiłosiernie że jak otwierają drzwi to cała klatka wali alkoholem).
Czyli na dzisiejszą noc zjawią się nowi imprezowicze, bo wiadomo, jedna noc w weekend to nie parka na bzykanie, ani nie grupka starszych turystek na zwiedzanie.

Także fajnie fajnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 7
I update. Rodzina z dziećmi, więc powinno być spoko. Bez bagaży, bez niczego na jedną noc co wydaje mi się dziwne. Natomiast nieodpowiedzialne ze strony wynajmującej jest wynajmowanie rodzinie lokalu w którym przed chwilą 6 osób robiło libację. Jak ktoś z nich miał covida, to bez wietrzenia to jedna wielka bomba wirusowa tam jest.
Myślę właśnie nad przygotowaniem mieszanki wywaru czosnkowo cebulowego który stał tydzień na słońcu lub z kiszonki kimczi aby wlać do strzykawki i przelać pod uszczelką dolną do lokalu po wyjściu menelni albo po sprzątaczkach. Kto mieczem wojuje :)