Wpis z mikrobloga

  • 29
Właśnie wróciłem od psychiatry diagnoza; asperger, lekkie uposledzenie oraz pojedyncze symptomy schizofrenii. W ciągu dzisiejszych paru godzin wykonałem więcej roboty o zadbanie siebie niż przez całe swoje życie. Byłem dziś również u dentysty mam kilka zębów do leczenia oraz skierownie do ortodonty. Wykop jest swojego rodzaju dziennikiem moich przeżyć i odczuć. Nie interesuje mnie wasze zaangażowanie czy komentowanie postów. Chodzi tutaj o sam fakt przekazu jest to swoistego rodzaju pomoc. Czuję krok naprzód mały, bo mały ale jednak czuję zbliżający się progres. Jeszcze kilka lat temu bałbym się gdzies pokazać publicznie, a tym samym iść samemu do lekarza. Jedynie smutno mi z tego powodu, że jedynie kogo mam w swoim życiu kto chce mnie wysłuchać to Wy drodzy wykopowicze. Jak doskonale wiecie mieszkam z rodzicami nie mam też dobrego kontaktu z nimi. Ponadto niszczy mnie moje uzależnienienie od narkotyków i brak możliwości dopasowania się w ramy społeczeństwa. Wiem, że moja terapia będzie trwać kilka lat, ale pomimo to odczuwam motywację i chęć uczęszczania na nią. Pamiętajcie drogie przegrywy, nie poddawajcie się bo nawet z kupy gówna leżącej na trawniku można zrobić cegłę. ( _)
#incel #przegryw #chorobypsychiczne #blackpill #redpill #bluepill #stulejacontent #chad #wykop #logikarozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
@Agret: zle robiles, bo w Jezusie nie widziales Mistrza, Chrystus dopomnial sie o Ciebie, dlatego dal ci druga szanse, nie zmarnuj jej! Nie no zartuje, nikt za Ciebie nie umarl. Fajnie ze zebrales sie w sobie, ale pamietaj ilu psychiatrow tyle diagnoz, a jak sam bedziesz widzial w sobie aspiego to Ci nie ulatwi.
  • Odpowiedz