Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postaram się krótko

Od 3 lat jestem zakochany/zauroczony w swojej koleżance. Może nawet mógłbym nazwać ją przyjaciółką. Jestem pewien że ona nie wie że chciałbym byśmy byli czymś więcej niż przyjaciółmi. Nareszcie chyba dorosłem do tego by powiedzieć jej co do niej czuję. Wcześniej próbowałem jakoś ostrożnie nawiązać kontakt fizyczny z nią, przytulić podczas oglądania filmu itp. Oczywiście nic z tego nie wyszło. Dlatego chce jej to powiedzieć wprost; bez gierek i udawania. W najbliższym czasie będę się z nią widział. Raz na jakiś czas spotykamy się we dwójkę i tak będzie również teraz. I tutaj pytanie: jak jej powiedzieć że czuje do niej coś więcej niż jej się wydaje i że chciałbym od naszej relacji czegoś więcej. Nie zamierzam wyskakiwać z kwiatami i wyznaniami miłości, chciałbym po prostu przekazać jej to co napisałem wcześniej i jednocześnie utrzymać cringe na wymaganym minimum. Nie ukrywam że licze na jakieś złote rady jak się zachować oraz co i jak powiedzieć.

Jak nieskładnie to przepraszam ale piszę to po 3 w nocy. Wybaczcie.




Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef549d50db94d7506cde62f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 33
ElfickiPan: ona na pewno wie, baba która spędza mnóstwo czasu z kimś i daje sie z siebie dużo w "przyjaźni" po prostu testuje czy się zakochasz czy nie, ona sama może nic nie czuć, po prostu sprawdza jak się manipuluje kimś udając że ona nic nie wie, no i ma sporo korzyści, zawsze jej poprawisz humor, korzyści z pieska sa liczne. Mi by było szkoda czasu się "przyjaźnić" z facetem, bo
@AnonimoweMirkoWyznania: Słabe to bardzo. Moja koleżanka pokazała mi ostatnio taka sytuację. Byli znajomymi i nagle koleś wyskoczył z wyznaniem uczuć przez msg. Bardzo źle takie coś wygląda. Idealny przepis by nigdy nie pomyślała o Tobie jako ktoś więcej niż kolega. Zachowanie, które kompletnie rujnuje męskość.
AgresywnaBarmanka: Czego się spodziewasz? Przecież wiadomo, że #!$%@? w popołochu. No chyba, że dasz jej jakieś korzyści to będzie Cię wykorzystywać. Gdyby coś miało z tego być to już dawno by zaszło. W dzisiejszych czasach nawet zblokowane chore psychicznie mają powodzenie i dobrze wiedzą co ze sobą zrobić. Zapamiętaj: nie ma przyjaźni między facetem a kobietą. Jest zdrowy dystans albo zaangażowanie (jednego albo obojga). I tyle. Nie wygłupiaj się i ogranicz
@AnonimoweMirkoWyznania Skoro się przyjaźnicie i nic do tej pory nie wyszło, to musisz się liczyć z tym, że po takim wyznaniu jednak może się to zakończyć, albo przez jakiś czas wasza relacja się popsuje- albo bardzo polepszy.
Raczej nie wyskakiwalabym z tekstem, że od wielu lat mam nadzieję na coś więcej, a raczej zapytała, czy kiedykolwiek pomyślała o Tobie w roli partnera. Zobaczysz reakcję i podejmiesz decyzję. Jak zacznie się wspierać, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: imo jeśli chcesz czegoś więcej i nie odpowiada Ci obecny stan (czyli albo związek, albo koniec relacji) to powinieneś jej powiedzieć bez jakichś wielkich wyznań, że czujesz do niej coś więcej niż do przyjaciela, że chciałbyś pociągnąć relację w kierunku związku i co ona na to. Jeśli nie będzie podzielać uczuć będziesz miał pewność na czym stoisz, będziesz mógł skończyć relację, która robi Ci krzywdę i ruszyć dalej. Tkwienie w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja akurat pocieszę i powiem że mi się udało dokładnie z takiej sytuacji wyjść bo po roku friend zone postawiłem sprawę jasno i powiedziałem że chce z nią być i powiedziała że w zasadzie moglibyśmy spróbować jesteśmy ze sobą szósty rok. dokładnie tak jak piszesz bez wielkich wyznań i recytowania wierszy po prostu powiedz że ci na niej zależy i że według ciebie moglibyście spróbować czegoś więcej bo jest
@AnonimoweMirkoWyznania jak chciałeś się przytulić a cię odepchnęła to raczej nie wróży nic dobrego ale jak nie spróbujesz to będziesz żałował do końca życia .do odważnych świat należy .wykopki w większości nie ryzykują wiec źle miejce na takie porady.