Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miałbym nie głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę? Mamy z żoną piątkę dzieci, dostajemy na nie 2500 zł miesiąc w miesiąc i bardzo dobrze, bo jest to inwestycja w dzieci które będą przecież płacić w przyszłości podatki. Podwyżki podatków nie zauważyłem - nie jestem wykopowym januszem biznesu. Kolejki w naszej przychodni praktycznie nie istnieją. Żona łapie się teraz na dodatek solidarnościowy. Co niby da mi czaskoski? Że umi po francusku gadać? Pozdro dla normalnych ludzi głosujących na PAD. Może wy jesteście burżujami co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki. Pozdro dla myślących #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
  • 0
@hrmpf jeśli cię nie stac to się nie bierz za robienie 5 dzieci, jak już zrobiłeś to #!$%@? na dwa etaty bo nikt nie będzie na ciebie płacił. Tak by było w normalnym kraju, ale nie w tym katolibanie #!$%@? z zapędami do socjalistycznej komuny.
  • Odpowiedz
@hrmpf: nie wiem czy to troll post czy na serio ale myślę że jak ktoś posiada kręgosłup moralny to nie głosuję na Dudy, bo to co oni robią jest bezczelne i wysoce niemoralne. Ludzie nie powinni głosować na zasadzie "co mi się bardziej opłaci", bo żebyś ty dostał 2500pln miesięcznie za nic, to komuś muszą te pieniądze zabrać za nic. potem przez takie głosowania i patogrupy społeczne głosujące na PiS
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Jeśli ogarnianiem nazywasz możliwe skazanie ich na biedę i głód - to gratuluję. Socjal dzisiaj jest a jutro go może nie być. Jeśli nie widzisz zależności pomiędzy edukacją a perspektywami większych zarobków w przyszłości, to też gratuluję. Nie jest wyczynem zrobić 5tkę dzieci, wyczynem jest zapewnić im wszystkim odpowiednie warunki i zapewnić przyszłość. I to jest prosta matematyka, dobrze wykształcona 2ka w przyszłości zarobi więcej i odprowadzi więcej podatków,
  • Odpowiedz
Duda ci kasy nie daje tylko rząd to sa obietnice wyborcze przed wyborami parlamentarnymi. Wiec nie nie musisz na niego głosować. Widać jaki elektorat sobą reprezentujesz założę się ze masz w szafce moherową czapkę na zimę żeby ci ten głupi cymbał nie zmarzł.
  • Odpowiedz
@chilon co Ty #!$%@? xD widac, ze dzieci nie masz ibgadasz te głupoty typu. Trzeba zapewnic byt bla bla a gdzie on napisal ze zyje w biedzie nigdzie ale 500+ realnie pomaga a patologi jest z 5% wsrod biorców. Mam duzo kumpli wyksztalconych co skonczylo w Orange albo innym gownie a chlopaki po zawodowkach mają swoje firmy i stukaja hajs, wiec nie ucz mnie życia. Lakiernik ponizej 6tys nie schodzi itp.
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Potrafię liczyć. 7os. rodzina, facet marzy o 5k czyli pewnie ma jakieś 3. z socjalem całe 5.5k na 7 osób, z czego pewnie koszta stałe to około 3k. Matka bezrobotna, przez 3 miesiące dostanie 1,4k. - no żyć nie umierać. Nie wiem jak Ty, ale mnie dieta czokoszokowa nie zadowala. Nie bajdurz tutaj demografią, bo już napisałem wyżej, prosty rachunek z którego dość jasno wynika, że z punktu widzenia
  • Odpowiedz
@chilon akurat znajomy obsluguje ten program wiec mam lepsze dane, plus zmniejszył ubóstwo znacząco. Program dalej jest rozwijany i beda zmiany aby ograniczyc patologię. To co mowisz w psychologi obecnie ma swoj termin "pokolenie Piotrusiow Panow" no bo jak do Grecji na wakacje nie pojadę i nie zjem sushi to koniec swiata a potem kolcza na sesje, zebybmowil jak mam żyć wieczorem.
  • Odpowiedz
@hrmpf: Niestety wielu ludzi nie rozumie że demografia to jest jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o gospodarkę w rozumieniu długodystansowym i obraża wszystkich którzy mają więcej niż 2 dzieci. Teraz na świecie jest 8mld ludzi, za 30 lat będzie 10mld. Jeśli nie będziemy rozwijać się demograficznie to możemy pracować 24 godziny na dobę a i tak będziemy w dupie. Demografia ważna rzecz. A jak ktoś myśli że podatki rosną
  • Odpowiedz
Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miałbym nie głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę? Mamy z żoną piątkę dzieci, dostajemy na nie 2500 zł miesiąc w miesiąc i bardzo dobrze


@hrmpf: Głosuj z perspektywy przyszłości i interesu tego kraju, nie jednostki. To jest dojrzała i obywatelska postawa. Dlatego.
  • Odpowiedz