Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miałbym nie głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę? Mamy z żoną piątkę dzieci, dostajemy na nie 2500 zł miesiąc w miesiąc i bardzo dobrze, bo jest to inwestycja w dzieci które będą przecież płacić w przyszłości podatki. Podwyżki podatków nie zauważyłem - nie jestem wykopowym januszem biznesu. Kolejki w naszej przychodni praktycznie nie istnieją. Żona łapie się teraz na dodatek solidarnościowy. Co niby da mi czaskoski? Że umi po francusku gadać? Pozdro dla normalnych ludzi głosujących na PAD. Może wy jesteście burżujami co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki. Pozdro dla myślących #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hrmpf: Jesteś darmozjadem, musiałbyś być kretynem żeby gryźć rękę która Cię karmi. Natomiast mnie ta ręka nie karmi, a nie będę tez tańczyć jak Jarek mi zagra. Dlatego Duda nie dostanie mojego głosu. Mam nadzieje ze przyjdą dla Was kiedyś takie czasy ze Wam się ten dobrobyt skradziony z naszych podatków czkawką odbije (ʘʘ)

Myślisz trochę o przyszłości? Co się stanie gdyby (nie daj Bog) te
  • Odpowiedz
co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki


@hrmpf: ubeli wciskają dzieci do Lidla ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz