Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miałbym nie głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę? Mamy z żoną piątkę dzieci, dostajemy na nie 2500 zł miesiąc w miesiąc i bardzo dobrze, bo jest to inwestycja w dzieci które będą przecież płacić w przyszłości podatki. Podwyżki podatków nie zauważyłem - nie jestem wykopowym januszem biznesu. Kolejki w naszej przychodni praktycznie nie istnieją. Żona łapie się teraz na dodatek solidarnościowy. Co niby da mi czaskoski? Że umi po francusku gadać? Pozdro dla normalnych ludzi głosujących na PAD. Może wy jesteście burżujami co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki. Pozdro dla myślących #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
@hrmpf: Jak te Twoje dzieci będą mądrzejsze od Ciebie to podatki będą płacić ale u niemca albo hiszpana. Jeśli nie wiesz skąd się bierze to Twoje 2500 to Ci współczuję. „Co mi da” - to jest właśnie typowy wyborca PiSu. Może zamiast robić 5tkę dzieci, trzeba było pokalkulować czy stać Cię chociażby na 2kę aby wychować i wyedukować je tak aby nie robiły za najniższą krajową.
  • Odpowiedz
@hrmpf: nie wiem, nie skonczysz w kraju rzadzonym przez jedna wlasciwa partie dla ktorej kazdy kto nie jest za nimi jest zdrajca narodu? Wnioskuje rowniez, ze wychodzisz zalozenia ze Tobie te 2500 tys sie po prostu nalezy bo narobiles dzieciakow i bez tych pieniedzy nie bylbys wstanie ich utrzymac, a teraz Ci co nie maja dzieci niech #!$%@? zeby utrzymac Twoje kaszojady podejście rodem madka-p0lka czytaj patologia rodem z meliny
  • Odpowiedz
@hrmpf: To ze dostajesz pieniądze bo duda coś podpisał to nie znaczy ze masz mu być wdzięczny do końca życia. On nie będzie sprawdzał czy napewno za te pieniądze oddałeś na niego głos i Ci tych pieniędzy nie zabierze xDDD powinieneś głosować na kogoś kto gospodarczo i ekonomicznie może podnieść teraz Polske, polskie firmy, przedsiębiorstwa, polepszyć stosunki miedzynarowodwe z Europa. Bo skoro życie rodziny jest już polepszone to trzeba się
  • Odpowiedz
  • 7
@hrmpf nazywanie burżujami ludzi którzy zarabiają 1,150 euro czyli nawet nie minimalna pensje raptem 300km na zachód od stolicy Polski. Dałeś sobie wmówić że Polska to bogaty kraj bo przecież ktoś zarabiajacy tyle ile menel z łapanki w Dortmundzie jest uznany za BOGACZA. UBecy i PRL to już powinna być zapomniana historia bo żyć będziesz jutro a nie #!$%@? 40 lat temu. Jak widzisz tylko jednego innego kandydata to korzystaj z
  • Odpowiedz
@goferek nie wiem ¯_(ツ)_/¯ jedno co wiem to jestem kaleką społecznym bo nie mam żadnych ulg, zniżek, pinset plusów i innych, ale w sumie to ok bo nie chce być zasraną amebą jak op
@hrmpf
Wiem że to mnie dotyka i ja karmię tych nierobów, ale jak ktoś ma takie niskie ambicje to niech ma. Niech wegetuje aż te państwo zje inflacja, a potem się typ nie pozbiera.
  • Odpowiedz
Zakładając wariant optymistyczny dla ciebie, że 500+ będzie wieczne, to pieniądze skończą się gdy dzieci osiągnął 18 lat. Gdyby wszystkie dzieci miały 0 lat, to do 18-tki odłożysz na każde po 108000 zł. Niestety z powodu inflacji będzie to moało wartość jakiś 54000. To wszystko przy założeniu, że będziesz regularnie odkładać pieniądze, co wydaje mi się mało prawdopodobne. Pokusa bieżącej konsumpcji jest zbyt duża. Zatem jaką pomoc na start w dorosłość jesteś
  • Odpowiedz
@hrmpf: bait, ale odpisze może ktoś na serio myśli. Te twoje 2500 od andżeja, które dostajesz teraz i jest super prezydent i super partia spowodują, że te twoje dzieci jak podrosną będą żreć gruz
  • Odpowiedz