Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego miałbym nie głosować na Prezydenta Andrzeja Dudę? Mamy z żoną piątkę dzieci, dostajemy na nie 2500 zł miesiąc w miesiąc i bardzo dobrze, bo jest to inwestycja w dzieci które będą przecież płacić w przyszłości podatki. Podwyżki podatków nie zauważyłem - nie jestem wykopowym januszem biznesu. Kolejki w naszej przychodni praktycznie nie istnieją. Żona łapie się teraz na dodatek solidarnościowy. Co niby da mi czaskoski? Że umi po francusku gadać? Pozdro dla normalnych ludzi głosujących na PAD. Może wy jesteście burżujami co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki. Pozdro dla myślących #polityka
  • 63
Może wy jesteście burżujami co zarabiają po 5000 ale nie każdy ma w rodzince UB'ków żeby się wcisnąć na takie stołki.


@hrmpf: Nie trzeba mieć w rodzinice UB'ków, by zarabiać 5000, nikt tego nie sprawdza.
Wystarczy mieć wiedzę i fach w ręku. To naprawdę nie jest trudne.
@hrmpf: rigcz to zarobić na utrzymanie rodziny a nie wyciągać rękę po socjal. Społeczeństwem przyzwyczajonym do zasiłków łatwiej jest manipulować, ot choćby kolejną wypłatę uzależnić od czegoś.
To jest oczywisty bait jak #!$%@?, jednak w prawdziwych rozmowach z pisowcami usłyszycie dokładnie taką logikę. Do tego należy dodać jeszcze jakieś pierdy o lgbt, bohaterach wyklętych, wstawaniu z kolan, złej uni i kwiku lewactwa, i macie kompletny obraz pisowskiego wyborcy. I takich ludzi w Polsce jest z 5 mln, bez najmniejszego pojęcia o jakiejkolwiek realnej polityce, realnych jej problemach, z głowami zasranymi tvpisowskim szambem. Ludzi, którzy nie rozumieją żadnych standardów w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chilon:

„Co mi da” - to jest właśnie typowy wyborca PiSu.

Przecież przeciętny polak pracujący za grosze myśli, że nie płaci podatków, więc nie wymagaj za wiele.
Z drugiej strony - niby czemu ktoś miałby się kierować czymś innym?
Państwo za PO było w istocie teoretyczne, działające na zasadzie "jak się nie #!$%@?ą, to i tak dobrze, bo to, że nie pomagają, to mamy od komuny" i tutaj, w całym tym
@bramborak to na pewno jest zarzutka, ale jest cała masa ludzi, którzy naprawdę tak rozumują. Wczoraj znajoma powiedziała mi, że jej sąsiedzi, stosunkowo młodzi ludzie i wykształceni, będą głosować na Dudę bo "PiS daje".
@hrmpf: ja Ci wytłumacze, to 2500 zł to jest na kredyt. Co to oznacza w praktyce? Że twoje dzieci za 20 lat będą pracować po 12h dziennie i jak myślisz, że którekolwiek z nich weźmie cię do siebie, żeby się tobą zająć - to się głęboko mylisz. Będą tak biedni przez to spłacanie kredytu, że nie będzie ich na to stać - no i nie będą mieć na to czasu. Będą