Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wojt4ss: ciekawi mnie kto daje #!$%@? o jakies paski na swiadectwach, chyba tylko rodzice xD

Sam uczylem sie bardzo dobrze ale potem zaczalem uzywac mozgu, zauwazylem ze oceny to zlozenie subiektywnego programu nauczania w dsnej szkole, danego nauczyciela, szczescia, kombinowania (rozne gotowce, pamiętam jak pierwwzy raz w gimbazie dostalem gorsza ocene od ludzi ktorzy sciagali i od tego momentu mialem juz #!$%@?).

Ogolnie ksiazki jako nagrody sa gowno warte, jeszcze moze
  • Odpowiedz
@wojt4ss: Największy problem świata to wmawianie ludziom że są wyjątkowi, wspaniali, najlepsi. #!$%@?. Jesteście gówno warci póki sami nie zapracujecie sobie na to. Ludziom powinno się wyjaśniać że muszą zapracować na szacunek, na to by być wartościowym, by coś sobą przedstawiać - że nie ma czegoś takiego jak szacunek za to że się żyje, za to że się urodziło gówniaka, za to że się leży i pobiera socjal. Że wszystko w
  • Odpowiedz
@diamentovva: Ta nagrody za to że się starałem. Chyba, że powiedzą na starcie że wszyscy dostają paski niezależnie od wyniku wtedy jest fer, w innym wypadku jest to oszustwo. Ciekawe czy byłabyś zadowolona jeśli w pracy byś sie starała przychodziła na nadgodziny a na koniec dostała taką samą wypłatę jak osoba która więcej nie pracuje niż pracuje a co pare miesięcy idzie na fejkowe zwolnienie lekarskie.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonimowyrozmowca motywacja #!$%@? do czego xD? Co daje ten magiczny pasek na świadectwie? Jakąś gówno książkę na koniec roku i że się może rodzice pochwalą gówniakiem raz w roku przed ciotkami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojt4ss: No żeby debil seba jadący na dwójach cały rok jak zobaczy, że jakiś kujon dostał papierek z paskiem a on nie, to żeby NIE POPADŁ W TĄ SŁYNNĄ DEPRESJĘ, bo zacznie wrzucać smutne obrazki w internet.
  • Odpowiedz
@wojt4ss: Hodowla snowflaków. Co może pójść nie tak, gdy każdy może zostać wyjątkowy... Ta pogoń za wyjątkowością jest tak intensywna, że wchodząc na jakikolwiek profil na social mediach, ludzie na siłę kreują swój wyjątkowy wizerunek. Ludzie tak bardzo chcą być unikatowi w swoim jestestwie, że każdą prostą i przeciętną aktywność dodadzą do swojego unikatowego cv. Czyta się potem te opisy: "podróżniczka, użytkowiczka linuxa, fanka amerykańskiego kina". A tak naprawdę taka osoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojt4ss: Przecież jak ona przyklei każdemu taki pasek to nie będzie podpadać pod niszczenie dokumentów (Art. 276 KK)? xD

No i pierwsze primo te paski nie są biało-czerwone, #!$%@? mają wspólnego z ori paskiem na świadectwie. Równie dobrze matka w domu im może zrobić taki.
  • Odpowiedz
@wojt4ss: Ja jak miałem blisko do czerwonego paska, to stawałem na głowie, żeby podciągnąć sobie oceny, bo jest to jakieś osiągnięcie. W #!$%@? bym to miał gdyby każdy miał dostać wyróżnienie niezależnie od włożonej pracy. Społeczeństwo nieambitnych ludzi chce być docenianie, tylko nie ogarnia, że wartość nadużywanej pochwały błyskawicznie się degraduje.

Ale spokojnie, życie zawodowe szybko ich zweryfikuje, choć wtedy za swoje nijakie życia będą pewnie obwiniać każdego, kto ma więcej.
  • Odpowiedz
może to i fajne dla klas 1-3, żeby nagrodzić każdego, zmotywować, ale chyba nie po to niektórzy się uczą żeby potem klasowe głąby i olewacze też dostały paski? A skoro dla klas wczesnoszkolnych miałoby to być zachętą, to lepiej chyba jakąś naklejkę ze słoneczkiem uśmiechniętym, albo nie wiem... w każdym razie nie pasek. Czerwone paski to jednak pewien symbol, a ta kobieta zwyczajnie to profanuje.


@fizzly: sam pamiętam, jak w podstawówce
  • Odpowiedz
Właśnie o to chodzi w tej akcji. Żeby dzieci nie uczyły się dla pasków, tylko dla siebie. Wiedza zdobyta dzięki motywacji wewnętrznej zostaje z dzieckiem na dłużej, rozwija umiejętności samoregulacji i samorealizacji oraz wpływa pozytywnie na samoocenę.


@factoryoffaith_: gówno prawda. Dzieci zaczynają się uczyć dla siebie, gdy wiedzą, że z nauki będzie w przyszłości kasa i osiągnięcia zawodowe.

Czyli gdzieś w okolicach liceum.

Widziałeś kiedyś, żeby jakieś dziecko się naprawdę uczyło
  • Odpowiedz
Pani ścina wszystkie głowy równo do połowy. W przyszłym roku Milena co same 5 i 6 miała, położy na to wszystko lachę bo i tak na koniec wszyscy są równi. A Jesica co na wagarach pije browary i tak ma wywalone i tym paskiem sobie blanta podpali z Sebą co kiblował w 5 klasie - ale pasek dostał, na zachętę. #!$%@?ć starających się i pochwalić patusów. ¯\(ツ)/¯


@bolorollo: Milena jak Milena,
  • Odpowiedz