Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski: #!$%@?łem bo powiedziałem za dużo o sobie, a tego nie zamierzam robić na wykopie. Co miałeś przeczytać to przeczytałeś i tyle xD

Trzeba być strasznym zakompleksieńcem, żeby ludzi, którzy zdrowo rywalizują między sobą, nazywać "debilami napaleńcami".


@Strzelec_Kurpiowski: trzeba być strasznym zakompleksieńcem żeby czerpać całą swoją wartość z rywalizacji. Nazywanie mnie w ten sposób to zwyczajna projekcja tego co myślisz sam o sobie bo musisz mieć mnie za idiote żeby
trzeba być strasznym zakompleksieńcem żeby czerpać całą swoją wartość z rywalizacji.


@TurboDynamo: przecież ludzie nie czerpią wartości z rywalizacji, tylko z jednego z najlepszych wyznaczników wartości, czyli porównania.

Każdy myśli, że jest wyjątkowy i wspaniały, póki nie porówna się z innymi, bo wtedy widać, że inni są jeszcze bardziej wyjątkowi i wspaniali.

Zakompleksieniec może się bać rywalizacji bo okaże się, że inni są lepsi od niego.

ja swoje dziecko wychowam na
przecież ludzie nie czerpią wartości z rywalizacji, tylko z jednego z najlepszych wyznaczników wartości, czyli porównania.

Każdy myśli, że jest wyjątkowy i wspaniały, póki nie porówna się z innymi, bo wtedy widać, że inni są jeszcze bardziej wyjątkowi i wspaniali.


@Strzelec_Kurpiowski: ja tak o sobie nie myśle. Jestem wyjątkowy i wpaniały jak pozostałe 8 mld ludzi na ziemi. Każdy taki jest. I nie muszę być od nikogo lepszy xD

Zakompleksieniec może
ja tak o sobie nie myśle. Jestem wyjątkowy i wpaniały jak pozostałe 8 mld ludzi na ziemi. Każdy taki jest. I nie muszę być od nikogo lepszy xD


@TurboDynamo: jakbyś nie był zakompleksiony, to uznałbyś, że jednak inni mogą być lepsi w czymś i nie bałbyś się porównań.

zakompleksieniec też może rywalizować ciągle całe życie żeby co chwile udowadniać sobie że jest lepszy niż sam o sobie myśli.


No może, ale
jakbyś nie był zakompleksiony, to uznałbyś, że jednak inni mogą być lepsi w czymś i nie bałbyś się porównań.


@Strzelec_Kurpiowski: ale ja sie tego nie boje xD są ludzie ode mnie lepsi i gorsi. Nie wiem po co mam tracić energie żeby to analizować xD

No może, ale z nas dwóch tylko Ty wybrałeś tu skrajność, czyli całkowite odcięcie się od rywalizacji.


@Strzelec_Kurpiowski: ja nie odciąłem sie calkowicie, źle mnie
ale ja sie tego nie boje xD są ludzie ode mnie lepsi i gorsi. Nie wiem po co mam tracić energie żeby to analizować xD


@TurboDynamo: ale masz ból o sam fakt oceniania i tego, że nie każdy musi dostać pasek na świadectwie na koniec.

ja nie odciąłem sie calkowicie, źle mnie zrozumiałeś. Czerpie świetną zabawę z rywalizacji, ale mam w dupie wynik. To czy będę ostatni czy pierwszy to tylko
mnie zastanawia czemu czerwony pasek? czerwien to sie kojarzy z krwia, komunizmem, czerwonym paskiem na dupie ( ͡º ͜ʖ͡º). czemu nie fioletowy albo niebieski, ktore sa prawdziwymi symbolami madrosci, inteligencji?
ale chyba nie po to niektórzy się uczą żeby potem klasowe głąby i olewacze też dostały paski


@fizzly: Przecież widzisz, że są inne kolory. Czerwony pasek dalej jest oficjalną (choć bezwartościową) częścią świadectwa i tylko dla bardzo dobrych uczniów.
@Hound: nie prawda, bo medal złoty jest lepszy niż srebrny i brązowy, a brązowy jest najniższy odznaczeniem. Tutaj wszystkie paski to "jesteś wyjątkowy i jesteś jak wszyscy".
@fizzly: Masz wyraźnie napisane, że symbolika kolorów jest znana klasie.

Naprawdę, nie chce mi się kłócić z takimi zgorzkniałymi, toksycznymi osobnikami. Idź sobie gnić gdzie indziej, Januszku.
@Hound: ale dlaczego od razu obrażasz i atakujesz? Skoro nie chce ci się kłócić to się nie kłóćmy, ja też nie mam zamiaru, wyrażam swoje zdanie tak jak i ty. Nie zgadzasz się z moim, ja z twoim i świat nie przestał się kręcić. Znaczenie kolorowych pasków jest różne, fakt, zgaduję że coś pokroju "wojtek świetnie biega", "madzia super rysuje", tylko to wszystko jest zrównane z kimś kto dostał prawdziwy czerwony