Wpis z mikrobloga

Wszystkich cierpiących na bezsenność i nadmiar węglowodorów zapraszam na nocne jeżdżenie po Krakowie w sobotę o godzinie 22:00. Wśród planowanych atrakcji znajdziecie:
- Widok na komin
- Widok na betonowy podest (z wodą w tle)
- Przejażdżkę po jednym z największych parkingów z kostki ażurowej (nie lękajcie się)
- Będziecie mogli wcielić się w rolę pracownika IT pracującego na nocną zmianę w jednej z zagranicznych korporacji
- Dla miłośników bezdroży i rajdów samochodowych przygotowano zaskakująco łatwy odcinek specjalny po drodze gruntowej o długości 120 metrów

Orientacyjną trasę można znaleźć pod tym linkiem: https://www.google.com/maps/dir/50.0503618,20.0113694/50.034569,19.9835257/50.0140058,19.9351553/50.0218072,19.8868871/50.0551083,19.7816853/@50.0301862,19.856544,9555m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Format wydarzenia jest następujący:
1. Jazda do punktu docelowego
2. Wyjście na cygariete, zdjęcie, siku
3. Idź do punktu 1. do póki nie odwiedzisz wszystkich punktów docelowych

Start planowany jest pod kominem bądź też na parkingu M1. W drodze plebiscytu trasa może ulec zmianie.
Jeżeli pogoda nie będzie sprzyjała (czytaj będzie piździć) to wydarzenie zostanie przełożone bądź też anulowane.

https://www.youtube.com/watch?v=2gvsAfVXS48

#krakownightdrive #nightdrive #krakow
  • 66
  • Odpowiedz
Wołam osoby plusujące i komentujące wpisy/komentarze pod #krakowskienightdrive
Jeśli ktoś tu jest przez pomyłkę, albo ktoś chciałby się dopisać do wołania, proszę o info.

@Ciasto_hirol @Zajoncu @beerkoff @Xtreme2007 @PlonacaWagina @Zczrzs @meetom @bylejaka @bekas_krzyk @Rysiowata @iAmTS @AbaKowner @Apollo1993 @Ansz3 @M52b @leworwel @PtactwaWiele @burak_glikemiczny @Szanowny_panie_Macieju @grafull @Mayon @4iv @Kazper
  • Odpowiedz
Wołam osoby plusujące i komentujące wpisy/komentarze pod #krakowskienightdrive
Jeśli ktoś tu jest przez pomyłkę, albo ktoś chciałby się dopisać do wołania, proszę o info.

@Crea @doktorzgon @Fiodooor @tomcionek15 @buczubuczu @Eternal_Hunter @bencbenc321 @fadamaker @calkowicie_antysymetryczny @bartmx17 @Cartridge @Powietrze_z_pompki_od_materaca @nousername @czyczepka @Xysz @4ntymateria @unfolding @kamillo1493 @Agemaker @JednookiTaboret @Anderzone
  • Odpowiedz
  • 1
@bencbenc321 ja tam często stołuje się w Alfie w Sułkowicach. Niestety pewnych rzeczy nawet w ASO nie mają( ͡° ͜ʖ ͡°)-. Więc mam swoje źródełka odnośnie quattro vagow( ͡ ͜ʖ ͡). A druga sprawa jest taka, że do krk mam jednak te 60km
  • Odpowiedz
@Bofsky: nie mam pojęcia xD dzisiaj się dowiem bo dopiero do tego siądę. Projekty które mialem rozkopane zeszły mi dłużej i dopiero wczoraj skończyłem. Cos na bank z tego będzie, pytanie jedynie czy 20 sekund czy minuta :p
  • Odpowiedz
w ogóle przy następnym to fajnie byłoby to na kilka rzutów zrobić. Telefonem w uchwycie też można fajnie nagrać a zawsze byłoby to więcej różnych punktów widzenia. Najlepsze byłby kamerki sportowe na przyssawce no ale takowych nie posiadam póki co ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ponieważ pogoda dopisuje, uroczyście stwierdzam - JEDZIEMY. Wołam osoby, które wyraziły chęć wzięcia w udziału:
@obszarnik @wanar @DelicjeSzampanskie @Anderzone @krzesimir @ferbenb @Narwhals_narwahls @ZlodziejBilonownic @Sheppard28 @noriad

Plan jest taki, że spotykamy się pod M1 (mniej więcej tam gdzie jest zaznaczone na mapie) i ok. 22:00 jedziemy po kolei przez wszystkie punkty. Część z nich została wyciągnięta z przysłowiowej dupy, więc nie mam pojęcia jak będą się prezentowały po zmroku. ¯\_(ツ)_/¯
Jakby
  • Odpowiedz