Wpis z mikrobloga

Potrzebuję opinii na temat komfortu, awaryjnosci etc odnośnie Audi A6 C7, Audi A4 B8, BWM 3 F30/F31, BMW F10/F11.

Czaję się na zakup, obecnie jeżdżę Volvo S60 II. Kusi mnie A4 w Avant, bo B8 wyglada lepiej w środku niz C7, ale ma mniej miejsca. Pytanie czy mniej jak S60 ?

#samochody #carboners #volvo #audi #bmw
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemoprzemek: Cztery lata temu stałem przed podobnym wyborem. Miałem jednak dwa podstawowe warunki - benzyna i automat. Po zasięgnięciu opinii Audio odpadło, benzyny 1.8/2.0 TFSI potrafiły żłopać nawet 2 litry oleju na 1000 km (i ta wada jest dosyć częsta) oraz skrzynie DSG - fajne, dopóki nie posypie się mechatronika. A ta potrafiła się posypać przed 100 tys. km przebiegu.

Obecnie mam F30 z 2 litrową benzyną. Auto poprawne, fajnie
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: to są dosyć młode auta, więc przejdź się jednym i drugim i zobacz co Ci bardziej podejdzie. Mi jakoś wnętrze Audi średnio się podoba, ale co kto lubi. W każdym razie niełatwy wybór.
  • Odpowiedz
  • 1
@Odpaleniec nie no fotele mega wygodne:) zawieszenie jak to S dość twarde, ale za to w porównaniu np do v40 w zakręcie siedzi o wiele wiele lepiej. S60 dalej zostaje ze mną, i szukam drugiego auta do zestawu:)
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: F30/F31 też mają mało miejsca z tyłu. Jeśli szukasz z większą ilością miejsca to celuj w F34 (3 GT), ale to jest zupełnie inne auto niż zwykła trójka. Bardziej bym powiedział, że takie rodzinne, inaczej się też nieco prowadzi.
  • Odpowiedz