Wpis z mikrobloga

  • 230
Dziś postanowiłem uderzyć w stół, wziąć długi prysznic. Umówiłem się z dziewczyną poznana na tinderze, kontro Chad. Mówiła że mam wspanialy charakter i chce się ze mną spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º). Postanowiłem wyjść z przgrywu i do niej pojechać. Właśnie siedzę w pociągu jest godzina 9:15 jadę do niej 100km. Czyżbym dziś wyszedł z przegrywu? Będzie miło zaskoczona gdy zamiast chada który by ją ruchal i zostawił, zobaczy mnie. Trzymajcie kciuki mam zamiar spędzić z nią cały dzień.
#incel #blackpill #bluepill #redpill #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow
Pobierz Agret - Dziś postanowiłem uderzyć w stół, wziąć długi prysznic. Umówiłem się z dziewc...
źródło: comment_1593069431WoVKYVk0UOg3fYxZ14HZ7X.jpg
  • 54
Czyżbym dziś wyszedł z przegrywu? Będzie miło zaskoczona gdy zamiast chada który by ją ruchal i zostawił, zobaczy mnie.


@Agret: XDDDDDDDDDD teraz już wiem, że to konto to jednak troll. Najlepsze, że gdyby gruba locha wstawiła zdjęcie laski z ig na tinderze i pokazała się w realu to wykopki by gównem rzucały. Albo gdyby się okazało, że ma gówniaka a nic nie wspominała to też by jazdy były... Ale przegryw z