Wpis z mikrobloga

Smutny los pięknego fortepianu w opuszczonym pałacu Rzewuskich obok Łodzi. Zdjęcie zrobiłem w sobotę, strach już chodzić po piętach tego obiektu, wszystko się wali i podłoga się ugina pod stopami. To chyba jego ostatnie chwile.
Zrobiłem fotorelację z tego miejsca, będzie mi miło jak ktoś rzuci plusikiem, aby dostać się na główną, link Tutaj

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Instagram
#fotografia #opuszczone #ciekawostki #mojezdjecie #polska #urbex #historia
nightmeen - Smutny los pięknego fortepianu w opuszczonym pałacu Rzewuskich obok Łodzi...

źródło: comment_1592981908SA9QU5nAeY9RljOgC6S3NR.jpg

Pobierz
  • 39
@nightmeen: Być może ten fortepian był słaby, ciągle się psuł? Może nienawidził go jakiś młody arystokrata który zamiast biegać z kumplami po okolicy był zmuszany do robienia arystokratycznych rzeczy, np nauki gry na tym starym brzęczącym gównie. W końcu dorósł a pomnik jego zmarnowanego dzieciństwa z radością rozwalił i próbował #!$%@?ć, ale sam nie dał rady wynieść ciężkiego rupiecia. Być może ten fortepian zasłużył na swój los. ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@nightmeen: Być może ten fortepian był słaby, ciągle się psuł? Może nienawidził go jakiś młody arystokrata który zamiast biegać z kumplami po okolicy był zmuszany do robienia arystokratycznych rzeczy, np nauki gry na tym starym brzęczącym gównie. W końcu dorósł a pomnik jego zmarnowanego dzieciństwa z radością rozwalił i próbował #!$%@?ć, ale sam nie dał rady wynieść ciężkiego rupiecia. Być może ten fortepian zasłużył na swój los. ( ͡
@nightmeen: kurde, szkoda że w uj takich zabytków się rozpada, bo nie da się tego normalnie wyremontować bez wchodzenia na głowę przez konserwatora zabytków. W okolicy w której kiedyś mieszkałem rozpad się całkiem łądny pałacyk, bo nie opłacało się go remontować wg wymagań konserwatora, więc taniej było poczekać, aż będzie się nadawać tylko na rozbiórkę.