Wpis z mikrobloga

  • 1552
Spotkalo mnie dzis cos niesamowitego. Jestem po rozwodzie, z ex nie mieszkam ponad rok. Mamy corke i stosujemy opieke naprzemienna. Zazwyczaj dogadujemy sie normalnie kiedy mala jest z mama, a kiedy ze mna. Dzis dzien ojca. Myslalem, ze zobacze malucha w sobote, bo tak sie dogadalismy. Jakiez bylo moje zdziwienie. Wiadomosc na msg od ex kolo 16. Pyta czy mam wolne. Ja ze tak, ale jutro na 7 do pracy. Wysyla mi film. Nasza 3.5letnia corka kazala mamie nagrac film, w ktorym corka prosi, aby tata przyjechal w odwiedziny, bo jest dzien taty i ma dla niego prezent. Automatycznie zebralem sie, wsiadlem do auta i but do corci. Przywitala mnie wielkim przytulasem i buziakiem. Dostalem laurke i zaszetke z wlasnorecznie wykonana gra w kolko i krzyzyk. Plansza z kartonu, po 3 pionki z kamieni pomalowane, jedne z kolkami, drugie z krzyzykami. Cudo, bedzie grane z corka! Poszlismy na spacer, ona na swoim nowym rowerze, ktory dostala ode mnie i ex na urodziny. Ex zrobila nalesniki z jablkiem, bananem i czekolada, bo takie sobie corka zazyczyla zeby zjesc z tata. Pozniej poszlismy do jej namiotu, pobawilismy maskotkami i poczytala mi swoje ksiazeczki. Na koniec przytulilismy sie i powiedzielismy sobie "do zobaczenia w sobote". Ludzie.. nie spodziewalem sie, mam wspaniala corke, kocham ja ponad wszystko. Najlepszy dzien taty ever. #rozwod #tatacontent #dzienojca #dzieci
  • 96
  • 150
@Dymass Moj syn jest niemozliwy , mowi do mnie , bedziemy jesc picce ? Bo tata robi :) ja ze tak. Poszedl do Rafala i mowi wujo chcesz jednom picce ? On ze tak alan na to Aha wszyscy jemy picce ;) poczym poszedł do kuchni wzial w reke rekawiczke silikonowa daje krzyskowi i mowi masz tata zaloz bo siii jest ;) hehehe ( dmuchaj chce kawalek , mniam mniam ) ;)