Wpis z mikrobloga

iOS 14 udowadnia jak tragiczna jest sytuacja z aktualizacjami w świecie #android . Mogę dziś iść i kupić używany, 5 letni iP 6S albo 4 letni SE za mniej niż 500 zł po czym we wrześniu zaktualizować go do świeżo wydanej wersji OS. I co najzabawniejsze, otrzyma tą aktualizacje szybciej niż 90% Androidów wydanych w tym roku i 100% Androidów starszych niż 3 lata xD SE startował od $399 w dniu premiery, ksiałomi pewnie nawet nie pamięta co z siebie wydaliło za tą cenę w 2016 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mogę jedynie siąść i płakać z moim S9

#apple #iphone #przemyslenia #technologia
L3gion - iOS 14 udowadnia jak tragiczna jest sytuacja z aktualizacjami w świecie #and...

źródło: comment_1592927810VTAR0taP8Bb9BhDQBWQTIs.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@L3gion: To w takich wypadkach się mówi które wersje, a nie rzuca IPhone 11, S20 i Mi10. Bo IPhonów 11 jest zwykły i Pro we wszelakich wersjach, S20 to masz Plusy, Ultra, zwyklaki, a Mi 10 też masz zwyklaki z Pro w przeróżnych wariantach i kolorach. Także można sobie literalnie każdą narrację podstawić, wystarczy chcieć.
  • Odpowiedz
@Chikusho: No ale jak napisałem o najniższych kwotach i nie dodałem żadnych Plusów czy Ultra to łatwo się domyślić, spokojnie kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion: Jeśli nie dodawałeś żadnych plusów czy ultra to się domyśliłem i obaliłem Twoją narrację. Następnym razem lepiej poszukać ile co dokładnie kosztuje, a potem stawiać takie argumenty. P.S Jestem spokojny Panie kolego ( )
  • Odpowiedz
obaliłem Twoją narrację


@Chikusho: Obaliłeś Mi 10 ale nawet on w normalnych sklepach kosztuje tyle co podstawa iPhona. S20 jest droższy no chyba że bijemy się na tak znane i zaufane miejsca jak twoj-smartfon.pl czy Deluxury?
  • Odpowiedz
@L3gion: wszyscy mają swoje zdanie. Ja miałem 3 iPhone, nigdy żaden najnowszy bo mnie nie było zwyczajnie stać. #!$%@?łem się na 7 i stwierdziłem że następny android i póki co jestem baaaaardzo zadowolony a dałem 2500 za telefon. No ale kwestia gustu
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: W sensie ten solidny macbook który ma kompletnie spieprzony układ chłodzenia, notorycznie padające klawiatury, wywalające się porty USB-C i wiele, wiele innych problemów technicznych.
Wiesz dlaczego w firmach spotyka się produkty Apple? Bo służą dyrektorom do szpanu, ewentualnie programistom do pisania czegoś na iOS i renderowania w Maxon/DaVinci, ale to już raczej mac pro.
Do normalnej pracy praktycznie nikt ich nie używa.
  • Odpowiedz
@L3gion: + nie wiem gdzie ty widzisz że Mi 10 kosztuje tyle co podstawa IP11. Jak IP11 jest na promocji to może bym się zgodził, a tak to:

MediaExpert: 3499,- (Mi10) vs 3799,- (IP11)
XKOM: 3499,- (Mi10) vs 3799 (IP11)
I tak w kółko z official sklepów
  • Odpowiedz
@L3gion: A szkoda strzępić ryja ludzie z Androidem nadal będą ruchami przez Google i tego nie będą widzieć ale maja doświadczenie po władzy w Polsce to się nie dziwie
  • Odpowiedz
@L3gion: no dobra, ale masz te aktualizacje i w sumie co z tego? jak kupujesz starego 6S albo SE za 500zl to i tak masz telefon, ktory juz ledwo chodzi, a na baterii wytrzymuje bez ladowania 6 godzin. z kolei jesli idziesz we flagowce to kupisz sobie jakiegos X'a, ale w tej cenie mialbys 3 wymiany telefonow na andoroidzie. uprzedzajac pytanie - mialem zarowno flagowe apple jak i androidy - po
  • Odpowiedz
@Hubercikus: A szkoda strzępić ryja ludzie z iPhone nadal będą ruchami przez Apple i tego nie będą widzieć ale maja doświadczenie po władzy w Polsce to się nie dziwie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Chikusho: Niby tak ale to niestety nie moja wina że Xiaomi nie pozwala kupić taniej kosztem miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz rację co do wersji 128GB. Pomijam że i tak zrobili odlot bo Xiaomi jest warte gdy kosztuje 3/4 ceny konkurencji a nie mniej więcej tyle samo xD Ich marka nie daje tego uczucia "premium" którego szukają kupujący flagowce.
  • Odpowiedz
@CrashBack: O widzę kolejna wartościowa wypowiedź "nie masz racji." koniec. 0 argumentacji, typical iphone fan. Nie zamierzam wydawać takiej ilości hajsu na telefon który nie jest tego warty i to tobie polecam poczytać, bo czym więcej się interesujesz tym więcej wiesz, a jak ktoś ślepo patrzy na znaczek bez jakiegokolwiek zainteresowania to podziwiam głupoty
  • Odpowiedz