Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Aleoledacfaraddadf: Może w iOS 16 wprowadzą rewolucyjną możliwość dowolnego ustawiania ikon na pulpicie, bez autowyrównywania do góry. Ale nie za szybko, to trzeba na spokojnie usiąść.

Serio nie wiem czym tu się zachwycać, przeczytałem co nowego i większość to nowe funkcje w aplikacjach systemowych, coś co na Androidzie załatwia się zwykłymi aktualizacjami ze sklepu i nie trzeba nowego numerka do tego.
  • Odpowiedz
5 letni telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) u #android dalej w lesie, rok czy dwa i nara


@DESiGNER86: akurat nieprawda- mam w dupie te wojenki, ale tu nie masz racji. Mój samsung S5 kupiony 6 lat temu miał minimum przez 3, albo 4 lata uaktualnienia.
  • Odpowiedz
@henk: soft ogranicza wydajność gdy bateria jest na wykończeniu, żeby zapobiegać nieoczekiwanemu wyłączaniu się telefonu. Można tę opcję wyłączyć, jeśli się nie podoba użytkownikowi.
  • Odpowiedz
@Fajnisek4522 Pixel z 2016 też dostanie nowego android i czrmu to dowodzi? Tylko temu że jedynym telefonem z androidem który można porównać z iPhone to seria Pixel. Obie firmy mają w tym przypadku software i hardware więc można porównywać.
  • Odpowiedz
na szczęście jak ktoś chce custom ROM


@MamByleJakiNick: taaa. Może i da się zainstalować, ale to sport dla ludzi co lubią jak im coś nie działa. A później fora zawalone, bo "system super, ale X i Y nie działa co robić", albo "jak wrócić na stockowy ROM PLZ HELP" XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fajnisek4522: na Xperii Z2 i Lenovo P2 to ograniczało się jedynie do instalacji dwóch ZIPów w TWRP i miałeś działający stabilnie telefon. Chyba że jakiś telefon miał kiepskie/małe community, ale to raczej dotyczy mniej popularnych telefonów. Tak jak wspomniałem, na tych dwóch modelach najnowsze stabilne wersję pojawiały się szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ja_kasztan: No i co z tego? Różnica jest tylko taka że Google udostępnia swój system innym producentom, a Apple nie. To teraz jeżeli inny producent wpieprza na siłę swój soft i robi nakładki na system, które są niestabilne i działają gorzej niż czysty Android to nie mogę go porównać z Applem czy z Googlem? No i jak ten sam producent, musi utrzymywać teraz swoją kiepską nakładkę i utrzymuje ją rok-dwa przez
  • Odpowiedz
  • 0
@Fajnisek4522 #!$%@? już kolejna aktualizacja iosa a ja nie zauważyłem żadnej różnicy. Od trzech lat nie zauważyłem chyba zadnej zmiany w systemie. Prócz tego że działa coraz #!$%@? i bateria coraz gorzej trzyma
  • Odpowiedz