Wpis z mikrobloga

@MasterOf8:

Wg mnie wyszukiwarka na stronie głównej to bardzo dobry pomysł! Opis z aktualnej głównej zawsze może być w zakładce "help" albo "about us". Podoba mi się minimalizm Twojej witryny, bo szukając informacji o spółkach i dywidendach męczy mnie morze informacji na stronach głównych - tak

Jednym z serwisów, który ostatnio uprościł interfejs jest www.dividend.com . Zmniejszyli ilość "newsów" na głównej stronie i uprościł wyszukiwarkę spółek. Wygląda teraz jak jakaś scamowa
@MasterOf8: A dałbyś jakieś linki do tych dostawców? GPW darmowego API nie daje niestety...
Wybieramy sobie parkiet, na przykład DAX. Kod nam obserwuje spółki, mamy zakres czasu obserwacji jak przy wyświetlaniu wykresu spółek. Przykładowo wybieramy 1 miesiąc i pokazuje nam trendy wszystkich spółek z ostatniego miesiąca. Fajnie gdyby wyświetlał procentowy przyrost lub spadek spółek w tym czasie. Dzięki temu wiemy co jest w jakim trendzie i co warto sprawdzić. Zamiast biegać
@MasterOf8: Strona wygląda bardzo fajnie , podczas wpisywania nazwy firmy, powinny się pokazywać wyniki wyszukiwania na każdą kolejną wpisaną literę. Chętnie zobaczyłbym jakąś analizę fundamentalną spółki i wskaźniki ekonomiczne dot. firmy typu c/z, c/wk, roe, c/p itd.

Fajny pomysł ,korzystałbym ;)