Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziewczynę od 6 lat, jest w #zwiazki wręcz idealnie. Jeden mankament – jak się pewnie domyślacie – #seks. Niby, nie jest najgorzej, bo średnio raz na 3 dni się ruchamy. Problem jest taki, że ja mogę i kilka razy na dzień, a ona w sumie nie chce w ogóle. Skutek jest taki, że się do niej parę razy na dzień próbuję dobrać, a ona tak raz na parę dni pozwala. Zatem niby jest OK, ale ja mam dość roli betapieska skamlącego o cipę. Wiadomo też, że "wymęczony" seks nie jest tak dobry, jak być powinien. Z drugiej strony materiał na żonę świetny. Jakie jest Wasze spojrzenie? #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef0bd6be915c7057ce79799
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[===================================.....] 87% (204zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 27
@Matemit: ja nie jestem seksuologiem, nie chce OPa źle nakierowywać. Uważam, że jego dziewczyna i tak jest już pewnie zestresowana tak samo jak OP bo przeciez była u seksuloga i nie ma co jeszcze tego wzniecać brakiem inicjacji zeby ją prowokować. Wspólna terapia, żeby jakoś zaradzić różnicom w libido i tyle.
Wspolna terapia ponieważ to nie jest tak, że problem jest tylko w niej. Można odwrócić sprawę, że OP chce za
OP:

Opcje są trzy

Piguły antykoncepcyjne które #!$%@?ą jej libido

Bolec na boku

Zwyczajnie jesteś dla niej beciakiem do stabilizacji, idealny materiał do wszystkiego poza r00chańskiem


@Porucznik_Blaze: piguł nie bierze, bolec nie (mieszkanie razem, sprawdzalem jej telefon etc), więc... eh

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop