Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie to co aktualnie dzieje się z "cywilizacją zachodu" .Już pomijam cały ten #!$%@? u nas, który imo zaraz wywali się na głupi ryj, ale chodzi mi o cały zachodni świat.W Stanach non stop młyn- czarnoskórzy destabilizują kraj jak cholera.W najbardziej znaczących krajach Europy Zachodniej też jest mega niestabilnie.Z jednej strony mamy coraz bardziej zyskujące na popularności ruchy o skrajnie prawicowych poglądach a z drugiej skrajnie lewicowych.Do tego wszystkiego są jeszcze problemy i niepokoje wynikające z zachowania ludności arabskiej i afrykańskiej.Boje się, że albo pojawi się drugi Hitler(należy pamiętać,że niecałe 100 lat temu paliliśmy ludzmi w piecach, bo tak powiedział pewien akwarelista) albo co jest chyba jeszcze gorsze cywilizacja białego człowieka upadnie.Nie chodzi mi tu oczywiście, że podbiją nas dindu(no bo prosze was xD), ale o to że bardzo nas osłabią a pamiętajcie, że Chiny coraz bardziej rosną w siłe.Cywilizacja chińska jest cywilizacją sadystów i przechodzą mnie ciarki na myśl o życiu w niej.
#przemyslenia #chiny #europa #usa #strach #obawa #obynie #3ww #dindunuffin #blm #polityka #blacklivesmatter #smutnazaba
  • 9
@miki4ever: no nie nie wcale.Francja żółte kamizelki i odrębna kulturowo ludność,w Niemczech to samo-niski przyrost naturalny rodowitej ludnosci a wysoki naplywowej .To nie #!$%@? w przeciagu miesiaca czy dwoch ale w przeciagu kilkunastu-kilkudziesieciu lat juz tak.Chodzi o to ze brak jednosci kulturowo-spolecznej mozna bardzo latwo wykorzystac do destabilizacji przeciwnika
@miki4ever: ostatnio w Niemczech były spore zamieszki w Stuttgarcie. Z tego co sobie doczytałem, to powodem było to, że policja zrobiła obławę w miejscu częstego handlu narkotykami. Niby obławy na gangi narkotykowe w miejscu, gdzie się zwykle handluje narkotykami powinny być spoko, ale tym razem okoliczna ludność włączyła się do akcji i mieli zamieszki. https://www.dw.com/en/germany-stuttgart-reckons-with-youth-rage-after-riots-rock-city/a-53893055

We Framcji w Dion też ostatnio była niezła zadyma, gdy Czeczeni strzelali się z Algierczykami.
Pytanie,