Wpis z mikrobloga

bycie samotnyn rodzicem to już i tak przechlapane, nie rozumiem po co tyle osób z tego ciśnie bekę. Fajnie że próbują zastąpić dziecku oboje rodziców. Z dziecka które w przedszkolu zrobi laurkę na dzień matki samotnie wychowującemu je ojcu też beka co ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@oszty: Nie, beka z ojca, który sam sobie zrobi taką laurkę i będzie się atencjonował w dzień matki, pokazując wszystkim
  • Odpowiedz
@oszty: Masz rację. Tylko, że ta sytuacji przypomina trochę tego mema.
Halo? Jestem samotną matką i mam naprawdę dużo roboty!!
Ale to Ty do mnie dzownisz.
Sorry nie mogę rozmawiać jestem samotną matką więc mam dużo roboty!

Ogólnie to pełna zgoda do tego co napisałaś.
  • Odpowiedz
i znow.najazd na ojców. A w dzień matki empik zyczyl najlepszego dla wychowujących samotnie ojców?

I jak czytam wpisy cuckoldow wykopków, ze ojojoj, biedne samotne matki, ojcowie zostawili. A najczęściej to jest tak ze matki są na tyle #!$%@? ze maz nie wytrzymuje, brany jest rozwód, sąd oczywiście przyzna pod opiekme matki, toksyczna matka nie daje odwiedzić pociechę ojcu. A potem ppaku plaku w internecie
  • Odpowiedz
@oszty: Tylko, że bycie samotnym rodzicem to większości przypadków wina złego dobru partnera, nie myślenia i po prostu głupoty.

Nie rozumiem dlaczego takie osoby miałyby być w jakiś sposób uprzywilejowane.

Ja gdybym miał dziecko ze swoją eks, to w sumie siebie mógłbym tylko za to winić ale była by to katastrofa.. ale jednak rozum jakiś zachowałem.
Teraz znajoma. popuściła szpary jakiemuś typowi co ma 3 dzieci każde z inną, i
  • Odpowiedz
A najczęściej to jest tak ze matki są na tyle #!$%@? ze maz nie wytrzymuje, brany jest rozwód, sąd oczywiście przyzna pod opiekme matki, toksyczna matka nie daje odwiedzić pociechę ojcu. A potem ppaku plaku w internecie


@Mateuszek7: najczęściej jest jednak tak, że laska sie nie zabezpiecza, seba obiecuje że zdąży wyjąć a potem sie okazuje, że tego dnia akurat seba spóźnił się nie tylko na wizyte w pośredniaku. Potem
  • Odpowiedz
@oszty: To co widzimy na załączonym obrazku sugeruje, że matka podkreśla i zaznacza fakt bycia samotną matką, a nie próbuje zastąpienia rodzica. Jeżeli kogoś brakuje, to sobą tej osoby nie zastąpisz.
  • Odpowiedz
@oszty: Szacunek dla samotnych rodziców, którzy naprawdę dla tych dzieci pracują i poświęcają się. Nie zmienia to jednak faktu, że chełpienie się byciem samotnym rodzicem to nie jest powód do jakiegoś wielkiego szacunku i dziwna próba przykucia uwagi albo samodowartościowania się
  • Odpowiedz
chlop ma racje

Wziela byle kogo,a potem sie dziwi,ze jest samotna matka


@vegetassj1: chłop robi dziecko i #!$%@? od odpowiedzialności
WINA BABY #!$%@? BO TRZEBA BYŁO LEPIEJ SOBIE DOBIERAĆ PARTNERA
logika inceli nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
  • Odpowiedz
Z dziecka które w przedszkolu zrobi laurkę na dzień matki samotnie wychowującemu je ojcu też beka co


@oszty: Tak, też beka. Zakłamywanie rzeczywistości nie jest dobrym sposobem na radzenie sobie z problemami
  • Odpowiedz