Wpis z mikrobloga

Na początku liczyłem z żoną, że może uda się wykończyć 62m2 (stan deweloperski) + ogródek za ...... 60k zł. Szybko jednak rynek nas zweryfikował i budżet trzeba było na wszelki wypadek zwiększyć ponad dwukrotnie. Najlepsze jest to, że żadnych laserów, kosmosów czy hiper sonicznych technologii nie zamawiamy. Oprócz cen blokują nas terminy, np. na drzwi wewnętrzne + ościeżnice bezprzylgowe z Porta musielibyśmy czekać 12 tygodni, a za 6 tygodni musimy opuścić obecne mieszkanie. #remont #budownictwo #mieszkanie
Pobierz
źródło: comment_1592678652wxQs43AsxFoHE1DiPkbHsL.jpg
  • 13
@broker: szczerze to nie wiem co to był za model, projekt całego mieszkania w głowie ma moja żona. Jakieś białe z pionową szybką :) Wychodziło za 4 komplety coś koło 6400zł. W końcu kupiliśmy w Obi 4 komplety Windoor za 4k zł (mają być gotowe za 6 tyg.)
@belie: wolelibyśmy tego uniknąć chociaż pewnie jakieś bzdury będą się ciągnęły do wrzesnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lotos10: no u nas kuchnia, 3 szafy, szafka rtv i biurko wyszło 23,5k (wszystko robi jeden stolarz). Ja nie mam ani umiejętności ani czasu więc robcizna wyszła kolejne 20k.
,@tupac321 widzę że trochę oszukujesz. Sam telewizor i soundbar do salonu to minimum 4k. A gdzie reszta jak szafki, podłoga, sofa, stolik, oświetlenie, szpachlowanie, malowanie itp?