Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem czemu #neuropa miała taki ból dupy o tą poprawkę Brauna. Że niby niepoważna? A poważna jest ustawa o kartkach na wakacje tzw. Bonie? Ustawa która jeszcze bardziej drenuje nasz budżet, a którą poparła CAŁA tzw. "opozycja"? Poważne jest to, że patologia 500+ dostaje KOLEJNY socjal, a młodzi, bezdzietni Polacy PO RAZ KOLEJNY dostają uja do dupy? Patologia ma prawo dostawać za darmo kilka tysięcy złotych, a ja nie mam prawa być zdrowy, piękny i bogaty?
Co będzie następne? Bon informatyczny - 500+ na sprzęt komputerowy, oczywiście TYLKO dla rodzin z dziećmi? Bon sportowy na zajęcia sportowe dla dzieci? Czemu nie? Skoro PiS, PO, PSL i Lewica są za. A najbardziej mnie żenuje ta ukochana ostatnimi czasy przez wykopków Platforma. Jeszcze 6 lat temu krzyczeli, że nie stać nas na 500+. A dzisiaj co? Bon turystyczny? Jasna sprawa!
#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #konfederacja
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: 17 kroków do rządu światowego ze strony sponsorowanej przez ONZ - do tego odnosił sie Braun.

Tam wszyscy są równi, piękni, nie ma biedy, nie ma głodu i to wyśmiewał. A przecież do tego dąży lewica i jakoś nie poparła no bo Konfederaacjaa.

https://www.globalgoals.org
  • Odpowiedz
@Tyraxor: ile? Do 26 roku życia, no dużo w uj. A potem co? 26 lat stuknie i mam utrzymywać tą patologię. Bo bony nadal będą, 500+ nadal będzie. A i nie płacenie podatku to nie jest, że ja coś DOSTAŁEM. To jest moje, po prostu państwo mi tego NIE ZABRAŁO. A 500+ to jest DATEK, z podatków innych Polaków
  • Odpowiedz
ile?


@marv0oo: 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dalej coś tam bełkoczesz po kucowemu. Eksperci są zgodni, że w inwestycje państwowe mają bardzo pozytywny wpływ, na proces wychodzenia z kryzysu. Czy podważasz to? Osobom powyżej 26 roku życia niewiele dają, bo jest tam niewielka frekwencja wyborcza.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: czyli oficjalnie przyznajesz, że jestem obywatelem gorszej kategorii i z racji tego, że wolę studiować, zamiast zalać jakąś karynę i robić za minimalną krajową, to nic mi się nie należy. To niezły lewacki bełkot
  • Odpowiedz
@marv0oo: Mentzen świetnie to wytłumaczył

Konfederacja swoją poprawką pokazała socjalistom z PiS i Lewicy lustro. Ci w nie zajrzeli i zobaczyli coś bardzo śmiesznego i dziecinnego - siebie i swoją niezachwianą wiarę w naprawianie świata ustawą. Zareagowali prawie jak Bazyliszek, i ten ich bazyliszkowy kwik słychać w Internecie do dziś.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Jak robisz licencjat w wieku powyżej 26 lat to jesteś niewiele lepszy od i tych Karyn. I życzę powodzenia w wyżyciu z 500+. Przecież to są grosze przy kosztach utrzymania dziecka. Nasłuchałeś się za dużo k*rwina, bo to się nie dodaje.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: xD naucz się czytać ze zrozumieniem. Mam mniej niż 26 lat. Po drugie - to czemu ja nie dostaję 500 złotych, skoro to są grosze? W dupie mam ile to jest warte. Moi rodzice nie mieli ani 500, ani 300, ani bonu, a wychowali dwójkę dzieci, którym niczego nie brakowało. Wystarczy myśleć, a nie płodzić dzieci bez namysłu.
  • Odpowiedz
milion osób


@Tyraxor: jakieś dowody może? Bo z tego co wiem milion osób jest bezrobotnych, ale to nie oznacza, że cały ten milion jest bezrobotny od miesiąca-trzech miesięcy. Słuchaj się dalej Czaskoskiego i PeŁo to daleko zajdziesz
  • Odpowiedz