Wpis z mikrobloga

Ja nie rozumiem czemu #neuropa miała taki ból d--y o tą poprawkę Brauna. Że niby niepoważna? A poważna jest ustawa o kartkach na wakacje tzw. Bonie? Ustawa która jeszcze bardziej drenuje nasz budżet, a którą poparła CAŁA tzw. "opozycja"? Poważne jest to, że patologia 500+ dostaje KOLEJNY socjal, a młodzi, bezdzietni Polacy PO RAZ KOLEJNY dostają uja do d--y? Patologia ma prawo dostawać za darmo kilka tysięcy złotych, a ja nie mam prawa być zdrowy, piękny i bogaty?
Co będzie następne? Bon informatyczny - 500+ na sprzęt komputerowy, oczywiście TYLKO dla rodzin z dziećmi? Bon sportowy na zajęcia sportowe dla dzieci? Czemu nie? Skoro PiS, PO, PSL i Lewica są za. A najbardziej mnie żenuje ta ukochana ostatnimi czasy przez wykopków Platforma. Jeszcze 6 lat temu krzyczeli, że nie stać nas na 500+. A dzisiaj co? Bon turystyczny? Jasna sprawa!
#polityka #bekazpisu #bekazpo #bekazlewactwa #konfederacja
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież pisałem że masz 12.


@Tyraxor: konstruktywnie, jak na lewicę przystało

3 tygodnie temu 660k osób.

Te to w końcu milion, czy 660 tysięcy? Czy może miliard? Albo kwintyliard? Albo jednak bazyliard?
  • Odpowiedz
@Kjedne: to może podaj mi źródło tego rzekomego miliona, a nie typ pisze milion, a potem cyk, nie milion a 660k. Czekam na źródło i wyszczególnienie gdzie tam jest wspomniany owy milion bezrobotnych który przybył bezpośrednio przez pandemię
  • Odpowiedz
@Kjedne: wtrąciłeś się i poparłeś kolegę, więc jak mniemam też dysponujesz danymi popierającymi waszą tezę. Więc czekam na coś więcej niż puste słowa
  • Odpowiedz
@Kjedne: no nie wiem, ja to mam osobiście bekę z twojego kolegi. Sam sobie przeczy, a zamiast rzeczowych argumentów potrafi tylko wyzywać, ale czego się spodziewać po typie z tęczą w avatarze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@marv0oo: Konfederacja trafnie zauważyła, że to co zrobił PiS i na co poleciała opozycja, to zwykła manipulacja i szantaż. Znacznie korzystniejsze byłoby wprowadzenie ulg podatkowych na usługi turystyczne, by zachęcić ludzi do wypoczynku po prostu niższymi kosztami, na dodatek, mogłoby to zachęcić zagranicznych turystów. Ale jako, ze mamy wybory, to walnijmy 500+, które ładnie brzmi, bo taka fajna okrągła liczba, dorzućmy, że na dzieci, bo jak to dzieciom nie dasz?
  • Odpowiedz
Eksperci są zgodni, że w inwestycje państwowe mają bardzo pozytywny wpływ, na proces wychodzenia z kryzysu.

@Tyraxor A biedę można znieść ustawą... Nie ze mną te numery Mao.
  • Odpowiedz