Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(
#koty #pomocy #wypadek
Leland_Palmer - Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ chciałbym złożyć ...

źródło: comment_15926304945nKjPZTLsQmJ5KifWRDsvc.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Matrioszkawkieszeni Ciągle widzę jak srają na mój trawnik, są przyzwyczajone u mnie się załatwiać.

@cmsp On zginął od tego uderzenia.

@amberwaves Moje koty jak wspomniałem wcześniej nie lubią przebywać w domu.

Dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się, szukałem odpowiedzi na pytanie i znalazłem. Nie musicie już mi mówić jakim to jestem okropnym właścicielem pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@czokobons: jakakolwiek dyskusja z ludźmi twojego pokoju nie ma najmniejszego sensu. Idź sobie tam siedź w swoim światku, w średniowieczu, chlip chlip biedne kotki zamknięte w domu takie nieszczęśliwe, chlip.
  • Odpowiedz
@Fighting_Irish: Nie, nie jestem za bezstresowym wychowaniem, i trzymaniem gówniaka pod kloszem, ale też nie jestem zwolennikiem lekkoduszności, beztroski, bezmyślności i niepotrzebnego ryzyka.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: co w związku z tym? To że ktoś przeprowadził badania, bo nie wzięłam sobie tego z radia tylko z badań. Koty nie powinny chodzić samopas tak jak psy, bo są zagrożeniem jeszcze większym. Na drogach i w naszym ekosystemie.
  • Odpowiedz
@pseudoelita: u mnie na ogródku kotki są od ćwierćwiecza co najmniej i jeszcze od sąsiadów przychodzą czasem więc raczej sytuacja jest stabilna.
@aleeceja: smutne, że w średniowieczu ludzie mieli zdrowsze podejście do hodowli zwierząt
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: Typie ja mam kotke i puszczam ją tylko dlatego, że do najbliższej drogi mam daleko i mieszkam w lesie, nigdy bym się nie odważył tak robić mieszkając przy asfalcie. Dbaj o kota, poza tym możesz być hiper uważnym kierowcą ale kotki potrafią wyskoczyć prosto pod auto tak, że nie da się ich uniknąć nawet jadąc wolno.
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: po czym wnosisz ze nie jechal z dozwolona predkoscia? Radar masz w oczach? Poza tym wypadek to zdarzenie gdzie osoba czlowiek ma uszczerbek powyzej 7 dni i to powazny a to z kotem to jest kolizja. Zdrowia dla kitku i moze pomysl o czyms odblaskowym dla niego
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: Jakby mi zderzak w aucie pokiereszował taki kotek bo jakiś baran puszcza go wolno i jeszcze by miał problemy to bym go #!$%@?ł jak burą sukę. Sam już coś takiego miałem jak z kumplem jechałem i pies wybiegł na ulice, to właściciel przyleciał z problemami i wgl że policję wzywamy, a my że już jest wezwana. I jak już policja przyjechała to zgadnijcie kto musiał sprzątać pieska i oddawać
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leland_Palmer: pilnuj kota, to jest wyłącznie twoja wina że wpadł komuś pod koła. Mój też lata wolno ale ja nie mieszkam przy drodze, w innym wypadku nie pozwolił bym na to by sobie chodził gdzie chce
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leland_Palmer: czy ty serio sądzisz gdyby jechał te 50 km/h to kot by przeżył? Czy ty serio chcesz jakieś progi zwalniające robić tylko dlatego, bo nie potraficie upilnować kotów? Skąd w ogóle wiesz że jechał za szybko? Skąd wiesz przy jakiej prędkości kot ma szansę na zareagowania i skąd wiesz że zareaguje prawidlowo?
  • Odpowiedz