Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota () chciałbym złożyć petycję o postawienie progów zwalniających i może przejścia, bo najbliższe jest 400m dalej. Nigdy tego nie robiłem i przyda mi się pomoc i wytłumaczenie co i jak z góry dziękuję. Zdjęcie z wczoraj :(
#koty #pomocy #wypadek
Leland_Palmer - Dzisiaj w nocy potrącili mi kolejnego kota ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ chciałbym złożyć ...

źródło: comment_15926304945nKjPZTLsQmJ5KifWRDsvc.jpg

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Leland_Palmer: a dziecko które ma 5 lat też puszczasz na ulice? Najwieksza glupota "kot wychodzący". Albo bierzesz odpowiedzialność za żywą istote albo kup sobie chomika bo jestes nieodpowiedzialny. I prosze nie rozmnazaj sie :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hissis: o wlasnie, oto przykład debila. Jak ci inny debil rozjedzie dzieciaka pod blokiem to będziesz wiedział dlaczego w Polsce się stawia progi. Chłopie, to jest jedyną rzecz która powstrzymuje bandę idiotow za kółkiem przed rozpędzaniem się w miejscach zamieszkania. Widziałem już multum sytuacji i wiem co mówię. Ekologiczny bełkot możesz sobie wsadzić, a z tą karetka ze przychamuje na 2 sekundy to śmieszny jesteś po prostu.
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: właśnie to jest kwestia całkowitego odgrogdzenia działki dla kotów, specjalne rolki montuje się na drzewa, by koty nie mogły się wdrapać, to samo z ogrodzeniem, koszt jest spory, czasochłonne, ale kto wie, czy koszt i czas nie są mniejsze niż sprzątanie kuwet, kupowanie żwirku oraz innych dodatków przez lata, muszę to kiedyś przeliczyć, z kotów nie chciałabym rezygnować mimo obowiązków
  • Odpowiedz
@Fighting_Irish: nie będę się sprzeczał z kimś kto uważa, że nie ma nic złego w niedopilnowywaniu dzieci, narażaniu ich na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Ale i tak musi zrzucić na kogoś winę, za swoją nieudolność.
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer: na mojej trasie do pracy/dziewczyny jest taki dom przy zakręcie na kompletnym pustkowiu i każdej nocy stoi tam kot na prawym pasie drogi i nigdy nie chce zejść z drogi, kiedyś prawie wszedł mi pod samochód. Zastanawiam się czy on po prostu ma dość tego życia czy co :/
  • Odpowiedz
@czokobons: weź się palnij w łeb XD koty to drapieżniki i będą łowić z nudów lub z zapotrzebowania na wartości odżywcze jakie zawarte są np w mózgu myszy (dużo tauryny). Jeśli odżywiasz kota w właściwy sposób, nie ma potrzeby polowania z racji głodu, robi to z nudów. Koty są zagrożeniem dla wielu gatunków małych zwierząt. W Ameryce rocznie koty zabijają 8 miliardów ptaków i 30 miliardów małych gryzoni. W Nowej
  • Odpowiedz
@duprees: Łatwo mówić osobie, która nie ma pewnie kota i nie mieszka w domu. Jak sobie wyobrażasz to? Płot bez szczelin na conajmniej 3m wokół całego terenu? Nie dość, że nierealne to kot i tak znajdzie drogę. Sam staram się dbać o swojego kota jak tylko mogę i ogarniać teren ale no niestety nie jest to realne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Leland_Palmer: okej, ale ile dzieci w ostatnim tygodniu u Ciebie potrącily samochody? To chyba swiadczy o braku odpowiedzialności a nie braku progów... Nie ma czegos takiego jak "kot wychodzący" nie ma tez "psow wychodzących wolno". Kot wychodzacy jest to wiejski opis nieodpowiedzialność i zdania nie zmienię.
  • Odpowiedz
@Leland_Palmer ale wiesz, że koty są głupimi stworzeniami? One mają coś w sobie, że jak widzą samochód to obserwują go długo i wbiegają wprost pod koła. Coś jakby chciały przed nim uciec w ostatniej chwili. Żadne inne stworzenie tak nie ma. Już nie raz takie coś u nich zaobserwowałem i sam nieumyślnie tak jednego rozjechalem.
  • Odpowiedz