Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
kurde, ciężki ten plan z negatywami, mimo, że jest to najłatwiejszy etap. Dzisiaj zrobiłem jeszcze mniej, aniżeli kilka dni temu za pierwszym razem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Niby mireczki pisały, że tak może być ale podcina to lekko skrzydła ( ͡° ʖ̯ ͡°) teraz nie wiem, czy cisnąć dalej tym planem, czy może kilka dni sobie powisieć by wzmocnić chwyt ¯\_(ツ)_/¯

#podciaganiezwykopem #podciaganie #trening #kalistenika
AntyChryst - kurde, ciężki ten plan z negatywami, mimo, że jest to najłatwiejszy etap...

źródło: comment_1592599556WL1srzIOHH1RZkgci1q2cM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: pamiętam, że Ci pisałem że tak może być, że następne dwa, trzy treningi będą bez progresu albo nawet z regresem. To norma ;)
Prawdopodbnie jeszcze nie do końca się zregenerowałeś. To był totalny szok dla Twoich mięśni, które coś takiego pewnie dostały pierwszy taz w życiu
Popróbuj to robić jeszcze przez 4 treningi, pamiętaj o regeneracji i nie ćwicz jeśli masz jeszcze zakwasy!
Powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: ale robisz inne ćwiczenia poza podciaganiem? Pompki/dipy itp itd? Jeśli nie to zacznij, od samego pulla mięśnie będą się nierownomiernie rozwijać i będą kontuzje/bóle
  • Odpowiedz