Wpis z mikrobloga

@stefan8800: Właśnie też uważam że to nie fair że każda kobieta na świecie dostała za darmo 10000 dolarów. A narzekają że mają ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnWesleyHardin: @malibu99: nie wiem czy to prawda, ale było coś mówione że dużo zgarnął na bitcoinie. Te pierwsze filmiki mógł utrzymać z tego, ale dość szybko jego kanał się rozrósł i pojawiły się deale. Teraz chyba najwięcej ma kasy od Honey jeśli chodzi o firmy, kontent ma family friendly i dużo wyświetleń więc z YT też dużo kasy pewnie wpada. No i jeszcze ubrania/gadżety na których też w
  • Odpowiedz
@perrod: nie wiem, czy już wiesz, ale życie to coś więcej, niż tylko "ruch nie" i to nie ono jest wyznacznikiem tego, jak się komuś żyje
Przynajmniej wśród normalnych ludzi...
  • Odpowiedz
kontent ma family friendly i dużo wyświetleń więc z YT też dużo kasy pewnie wpada.


@Areooo51: No gość buduje sobie wieżę z lego i w tydzień robi 25kk wyświetleń i ma 6mld wyświetleń swoich materiałów. A takie donaty tylko napędzają mu kolejną widownię. Ja typa nie znałem i już wiem kto to :)
  • Odpowiedz
@stefan8800: typ rozdaje kasę na prawo i lewo, nie tylko na streamach, ale robi też różne inne dziwne akcje, w stylu dawania napiwków po $10k, itp. Akurat ten screen wiele nie mówi ;)
Kaczorra - @stefan8800: typ rozdaje kasę na prawo i lewo, nie tylko na streamach, ale...
  • Odpowiedz