Wpis z mikrobloga

@stefan8800: akurat mrbeasta ciężko nazwać kukiem czy tam innym spermiarzem bo wiele dobrego zrobił i ozłocił swoich znajomych jak i przypadkowe osoby (rozdawanie pieniędzy, dawanie kilka tys w napiwkach kelnerom, nawet dał mieszkanie jako "tip" dostawcy pizzy bodajże). No i ma też dziewczynę (ale pewnie z nim jest za to jaki jest a nie że ma hajs). Generalnie spoko ziomek

Rakiem są ludzie, którzy go kopiują zwłaszcza w PL, którzy myslą,
@stefan8800: Oglądałem kiedyś dokument o Tokyo i beka bo tam jest odwrotnie i babki są eeee nie pamiętam jak jest damska forma od spermiarza xD ale są takie co ziomkom z klubów, którzy mają zabawiać klientki dostają np. auto w prezencie od nich albo mieszkanie albo #!$%@? wie co jeszcze. Nie może być normalnie, na jednej półkuli przeginka w lewo na drugiej w prawo.
pokolenie kukoldów


@zielona-herbata: i bardzo fajnie. Ja osobiście wręcz kocham to, że tak dużo jest przyjebów i to jeszcze mających kasę. Najłatwiej się na nich zarabia. Za pół cycka są w stanie płacić naprawdę grubo. Są w stanie płacić kasę za zwykłe fejki.

A pomijając kwestie finansowe i zarabianie na debilach. To w każdym aspekcie nadal jest super. Dziewojki same się wpisują do katalogu #!$%@?, więc same się wypisują i nie
@JohnWesleyHardin: w zasadzie nie wiem, oglądałem go kiedyś jak miał 2 3 miliony subów i już wtedy miał takie akcje z rozdawnictwem (w zasadzie to jego główny jak nie jedyny content) i ze 2 miechy temu sobie o nim przypomniałem to ma już nawalone ponad 30 milionów, kiedyś reklamował w każdym filmie że głównym sponsorem kasy którą rozdaje jest "quipp" czy jakoś tak, mjakaśapka na androida to była ale potem ich