Wpis z mikrobloga

@GrindujTopy serio? A ja chciałem uciekać z busów na tiry. liczylem że tirowcy z racji wymaganych dodatkowych kwalifikacji są jednak bardziej ogarnięci. Współpraca z busiarzsami to rak
  • Odpowiedz
@oki962: Przecież tu nie chodzi o to, że taka praca jest lekka. Po prostu większość spotykanych kierowców zawodowych to totalne Janusze. Czy to taxi, czy busiarze czy jeszcze inni kierowcy ;).
  • Odpowiedz
@xqwzyts: takie odnoszę wrażenie. może nie chodzi o inteligencje dokładnie tylko bardziej o to co potrafią d-----ć. busiarz do tego bardziej samodzielny jest ZAWSZE. 80% telefonów o pomoc to kierowcy dużych, busiarze przeważnie d--y nie zawracają tylko coś kombinują.

@cypol: zazwyczaj kierowcy dużych awansują z busa. no i do tego busik nie ma tacho, ma książkę zamiast tego i tam się trzeba napocić żeby się zgadzało jako tako,
  • Odpowiedz
sam byłem busiarzem i przyznam, że połowa kierowców to durnie. teraz jestem spedytorem i do tego doszli kierowcy ciężarówek, to jest jeszcze gorsze XD


@GrindujTopy: a jak mówię o tym głośno na wykopie to zawsze wielkie oburzenie truckerów ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Buroczyna: robiłam długo na 3,5t i chłopaki się starali, dużo było nowych i się słuchało. Teraz robię na 13,6 i to co ci kierowcy odjebuja to jest głowa mała, a uważają się za elitę xD
  • Odpowiedz
teraz jestem spedytorem


@GrindujTopy: Kto przyjmuje dane do dostawy? Bo czasami jak przyjedzie kierowca to woła o pomstę do niebie jego dane kontaktowe do przesyłki albo źle wytłumaczony adres dostawy (°°
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: przeważnie to ja tylko kierowcy przesyłam to co sam dostaje od klienta. jak się coś nie zgadza to serio nie wina spedytora tylko logistyka z firmy dającej zlecenie. nie musisz mi mówić o tym bo też smigałem busami i nieraz się w--------m bo adres dostawy był jakiś z d--y na osiedlu domów prywatnych albo do jakiejś firmy o innej nazwie. szczytem było jak dostałem adres, dojeżdżam a się okazuje,
  • Odpowiedz
@Buroczyna byłem na tej grupie bo również jestem kierowcą ale.....
Tam jest taki k---a rak, każdy po przynajmniej 6tysiecy zarabia, jeździ tylko w dzień, w nocy tylko śpi, każdy weekend w domu chociaż cały miesiąc na zachodzie. Co jeden to mądrzejszy, afera z garnkiem ziemniaków to już wg pokaż debilizmu wśród tych osób.
Z-----a robota bo na 24h jesteś 18h za kółkiem ale to nie przywilej do bycia debilem jakich tam
  • Odpowiedz
@Buroczyna: jako były busiarz i spedytorzyna prawie 5 lat.... szanuje :D Busiarze to gamonie... Z mojego pół rocznego busiarzenia można by AMA zrobić. Spotkasz wszystko po drodze. Od pijanych ex majorów po kosmitów wierzących w starożytnych polaków sandżajów etc :D
  • Odpowiedz
@Buroczyna:
Usuń posta. Ta grupa to była kopalnia dobrego contentu. Okazyjny bajcik raz na jakiś czas tylko podkręcał atmosferę. Jak teraz trolle się zlecą, to skończy się tak, że co 2 post to będzie zarzutka i 50% ludzi to będą fake konta. Takie grupy należy traktować jak skansen - obserwować, ale nie niszczyć
  • Odpowiedz