Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co sądzicie o ludziach, którzy korzystają z kuponów w maku? Dla mnie mega cringe i januszowanie byle parę groszy zaoszczędzić i zjeść nie to co się chce tylko to co apka narzuca. Z boku smiesznie to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eecac474a33e3d6b91bc171
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli rozumie się wartość pieniądza to ogarnia się że wydanie 80zl w restauracji za dobre danie jest spoko, 30zl za jakiś syf z McDonald's już nie do końca. Ja bez kuponów praktycznie nie kupuje w fastfoodach, Nie opłaca się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Żarcie w Maku opłaca się tylko z kuponami. To kupowanie towaru po cenie normalnej, a nie z marżą 10x większą niż normalna xD

Kiedyś też tak myślałem do czasu aż nie rzucili kilku zajebistych kuponów, którymi potrafiłem się najeść
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania zawsze jak mam coś wybrać w maku to dostaje oczopląsu, więc wolę wcześniej zdecydować i uniknąć pytań, na które nie znam odpowiedzi. Dla mnie wszystko tam smakuje identycznie więc bez różnicy. I tak ostatnio byłem parę lat temu.
  • Odpowiedz