Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 203
Korzystając z tego że ciągle klepią mi badania I szukają tego #!$%@?, wspomnę o jedzeniu w norweskim szpitalu. Ogólnie mam żarcie bez limitu, ale z powodu problemu właśnie z żołądkiem i okolicach głównie wybieram zupy (swoją drogą bardzo dobre i wybór konkretny). Ale nie brakuje też deserów, dań głównych, jakichś przystawek.
Przyszła dzisiaj do mnie psycholog? ogólnie osoba która zajmuje się moim samopoczuciem, pytała o rodziców, rodzinę, pytała czy może ze względu na komfort psychiczny wolałbym leczenie przenieść do polski.
Czy w Polsce jest podobnie? Czy też tak dbają o pacjenta?
#szpital #gastrologia #wykopprawdopodobniedajemiraka
sadfasfgags432raf - Korzystając z tego że ciągle klepią mi badania I szukają tego #!$...

źródło: comment_1592565280XOHGf9BhCjo8uD0yLlVYvU.jpg

Pobierz
  • 30
@sadfasfgags432raf: w Polsce jakość leczenia stoi na najwyższym, światowym poziomie. Masz indywidualną salę, bardzo duże i wygodne łóżka, które są w pełni regulowane. Sale są klimatyzowane, w każdej jest telewizor, prywatna łazienka, lodówka, która codziennie jest uzupełniana o najważniejsze artykuły. Pielęgniarki są bardzo miłe, uprzejme, młode, a jedzenie zamawiasz sobie o każdej porze dnia i nocy. Menu jest bardzo rozbudowane, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Jeśli chodzi o diagnozowanie -
@Grishnok: no wiem wiem chodzi bardziej o wygląd. Tak jak mowie wolałbym zjeść u derpa niż w szpitalu.
Szpitalu dla dorosłych zaznaczam bo za gowniaka jeszcze byłem w szpitalach dziecięcych i tam da się zjeść w miarę ok.
Ale dorośli to szkoda gadać co dostają.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Deno: byłem kilka lat temu, śmieszne porcje, #!$%@? jakość. Faszerowali mnie sterydami, miałem apetyt jak #!$%@?, gdyby starzy mi wałówki nie dowozili to bym chyba kolegów z sali #!$%@?ł.
Szpital ładny, wyremontowany, dobrzy specjaliści (podobno, bo mi #!$%@? pomogli) no a jedzenie ehh
@sadfasfgags432raf: "czy moze ze wzgledu na komfort psychiczny wolalbym leczenie przeniesc do polski" - XD, taki wyglad emigrantow z polski w zachodnim swiecie - "no fajnie polaczku, popracowales, poplaciles podatki, ale wracaj sie leczyc do siebie i nie nadwyrezaj naszego systemu"