Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wynik senackiej batalii stoczonej z inicjatywy posła Jacka Tomczaka (PSL) o przygotowaną przez nas poprawkę do tarczy 4.0, pozwalającą na sprzedaż napojów alkoholowych z dostawą. Wypada jedynie podziękować senatorom za tak entuzjastyczne ratowanie polskich producentów i rynku.


źródło: paragrafwkieliszku.pl

#p--o #wino #a-----l #w----y #piwnahipsterka #browarhipster #craftbeer #piwowarstwo #gospodarka
BJXSTR - > Dzisiejszy wynik senackiej batalii stoczonej z inicjatywy posła Jacka Tomc...

źródło: comment_159250370195xjZo0vFx5gBNX6Cf4QTn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nsiwy: o to że jako jedyny kraj w Unii Europejskiej mamy zakaz sprzedaży alkoholu na odległość. Ja nie chce kupić zwykłej wódy, tylko chce kupić kraftowe p--o albo dobre w----y które nie jest dostępne w żadnym sklepie w moim mieście, ale nie mogę tego zrobić legalnie, tylko muszę obchodzić prawo robiąc z kuriera mojego pełnomocnika, żeby ten w moim imieniu kupił dla mnie a-----l w miejscu jego sprzedaży (tam
  • Odpowiedz
@BJXSTR nóż się w kieszeni otwiera. Jak w lesie. Zmieni się coś dopiero, gdy skala procederu wynajmowania kuriera jako pośrednika w dostawie będzie bardziej widoczna.
  • Odpowiedz
@sortris zmieni się, że i tego zakażą podobnie jak dostarczania alkoholu ”na imprezę” i skończy się tak, że nawet rollbaru na wesele nie zamówisz, więc zostanie jedynie hehe wódeczka przytachana osobiście przez szwagra pana młodego skrzynkami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BJXSTR: Zasłaniają się tym, że niepełnoletni może kupić. Tak, k---a bo każdy 15-latek tylko marzy o zamawianiu alko przez internet. Skoro kurier dostarczający Ci telefon z umową od operatora może zerknąć w dowód to co za problem w tym przypadku, tak samo jak sprzedawca w sklepie? Rozwiązań byłyby dziesiątki.

Da się to obejść ale nie będę podrzucał gotowych pomysłów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz