Wpis z mikrobloga

Żenada, nie chce mi się już tyle czekać na to, z tą grą musi być coś nie tak.


@Napromieniowany__: pamiętaj, ze gra premiera jest ciągle datowana na 2020. Pierwotnie miał być kwiecień, a ostatecznie najprawdopodobniej bedzie listopad. To tylko 7 miesięcy róznicy. Na tle tego jak długo się produkuje gry, to na prawdę niewiele.
Załozę się ze ta pandemia i praca z domu mają wpływ na ten lekki poślizg.
  • Odpowiedz
To tylko 7 miesięcy róznicy

@paul772: jak zaczniesz liczyć od dzisiaj to tylko 154 dni!

@kaczka_duszona_w_drzwiach: właśnie to jest zabawne, dużo ludzi używa argumentu o pieszczeiu gry, dodatkowych szlifach i używa Wiedźmina 3 jako przykładu.... Wiedźmina 3 który z tego co pamiętam średnio działał na premierę a każdy kolejny patch dodawał więcej bugów XD
Ale no 3 Wiedźmin 3 Perfekcja
  • Odpowiedz
jak zaczniesz liczyć od dzisiaj to tylko 154 dni!


@janushek: no, a rok ma 365 dni. To tylko 0,40% roku.
Zresztą oburzanie się ze gra została przełozona wtedy kiedy kazdy pracuje zdalnie, jest bezpodstawne, kazde studio twierdzi ze praca zdalna jest w pewnym stopniu utrudnieniem i nic dziwnego ze gra została przełozona o, tak naprawdę, tylko 2 miesiące.
  • Odpowiedz
  • 0
@janushek lepiej niech odkładają premierę i zrobią to porządnie, niż wypuszczą nieskończone gówno jak bethesda.. Ogarnijcie dupy malkontenci..
  • Odpowiedz
@janushek: #!$%@? nie moge uwierzyć, ze ten czas tak #!$%@?. Wyświetił mi sie na yt filmik z info o kyanu revsem i okazuje sie ze od tego czasu minął rok.. Ja #!$%@?.
lastro - @janushek: #!$%@? nie moge uwierzyć, ze ten czas tak #!$%@?. Wyświetił mi si...
  • Odpowiedz