Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy da się studiować i pracować jednocześnie bez pomocy finansowej rodziców przeprowadzając się do większego miasta (nie Warszawa)? Biorąc pod uwagę że jestem zwykłym człowiekiem bez większych osiągnięć w dziedzinie naukowej (brak olimpiad itd) oraz bez perspektyw na stypendium socjalne (zbyt duży dochód w rodzinie)?
#studia #studbaza #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb45052d35834c6b87f89f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: z moich doświadczeń - na mibm się nie da (zajęcia od rana do wieczora)
informatyka na minisie - bez problemu

aha i jakby mógł cofnąć się w czasie to robiłbym inżyniera na jakiejś gównouczelni zaocznie, a najlepiej zdalnie i pracował na pełny etat na posadzie zgodnej z kierunkiem w którym chce się rozwijać w jakiejś międzynarodowej firmie
135kka: Da sie bez problemow tylko wiedz ze nei bedziesz mial znajomych.

Jako osoba antyspoleczne i na spektrum to mi zbytnio nie przeszkadzalo. Ja bylem troche hardcorem bo pracowalem i studiowalem 2 kierunki na zakladke. Jedne wieczorowo a drugie zaocznie w weekend a praca za dnia. Ogolnie, jezeli nie masz jakiejs super paczki znajomych przed studiami z ktorymi idziesz na te studia to polecam ten moj system. Raz ze bedziesz o