Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Kurde, Lupo powoduje u mnie jakieś dziwne odczucia, bo za cholerę nie potrzebuję takiego małego auta, ale zajebiście bym je chciał XD Zupełnie jakby to nie był Volkswagen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Ja wprawdzie klimy nie miałem w swoim oplu agili który od lupo jest dłuższy wg katalogu o 16 mm ale wsadziłem do środka tapczan 90x200 i zamknąłem tylną klapę, także tego...

Ostatnio jak szukałem auta polowałem na takie lupo albo arose po lifcie ale nic ciekawego nie znalazłem bo albo 1.0 z klimą albo 1.4 bez, kurcze, to auto wywołuje taką sympatię czy coś, jakoś nikt nie pała taką
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon ja z kolei szukałem sdi ale wersje z faltdachem i klimą w sdi tylko na południu europy i to też ze dwie sztuki. Śmieszne autko. Bardzo wygodne, mam 1.4 60km , trochę muł ale jak już się bujnie to i 170 licznikowo poleci. Wersja zaiste ciekawa, ma wspomaganie, grzane stołki , faltdach , elektrykę, klimę,ale nie ma absu , absurd xD . Pozbawiona rdzy, nie wiem czy szły w ocynku
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: moja dziewczyna zmiescila do Lupo normalnego duzego mieszczucha na 28-calowych kolach. 'troche' (z godzine :D) sie meczyla ale wszedl

bardzo fajne auto, bede tesknil, bo zaraz przesiadamy sie na polo z 2019. nawet bym zostawil ale mamy biedawersje oxford bez klimy i z tym mulastym 1.4, wiec nie ma co. jak na taka #!$%@? to zajebiscie sie prowadzi, no i miejsca z przodu jak w passacie
  • Odpowiedz