Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem już stary ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wychodzę sobie wczoraj na wieczorne bieganie. Idę chodnikiem, telefon w łapie, bo wybieram sobie muzyczkę do treningu. Nagle podjeżdża chłopaczek na rowerze, taki max 11-12 lat, i mówi:
- Przepraszam, czy będzie pan rajdował?
Nic nie zrozumiałem, więc pytam inteligentnie:
- Cooo?
- No, czy będzie pan rajdował?
Myślę sobie: dzięki młody, że masz mnie za prosa - rajdowca, ale ja tylko truchcik po lesie hehe
- Nie, żaden rajd. Pobiegać idę.
- No tak. Ale czy będzie pan rajdować tutaj? W Pokemon Go.
- A nie. Chyba nie będę...

( ͡° ʖ̯ ͡°) Wytłumaczy mi ktoś o co pytał mnie ten młodzieniec?
#bieganie #30plusclub #pokemongo
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: rajd to grupowa walka z silnymi pokemonami gdzie jeden trener nie da rady. A przynajmniej tak mi się wydaje, niby też coś tam gram ale nigdy nie brałem udziału w takim rajdzie. I pozdro, ja też #30plusclub ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dodatkowo jak staleś z wyciagnieta komórką wzial Cie za gracza ( ͡° ͜ʖ ͡°)o


@sanczo_spido: no to skumałem xD Ale co to jest to rajdowanie? ;) Umawiasz się z kimś na jakieś kompetyszyn czy co? ;) Wjeżdżasz innym graczom na chatę?
  • Odpowiedz
@ksaler: w niektórych miejscach na mapie są gymy, w których co jakiś czas na ok. 1h pojawia się wzmocniony pokemon, z którym zazwyczaj najlepiej walczyć w grupie. Po jego pokonaniu można go złapać.
Poza tym nic dziwnego, że akurat wczoraj wieczorem. Jeżeli było to w okolicach 18, to na wszytkich wcześniej wspomnianych gymach pojawił się dosyć dobry pokemon, z którym trzeba walczyć w dużej grupie.
  • Odpowiedz
rajd to grupowa walka z silnymi pokemonami gdzie jeden trener nie da rady.


@wankiel: o, dzięki. Czyli młody chciał żebyśmy razem #!$%@? jakiemuś pokemonowi? Cool!
  • Odpowiedz
@ksaler: co środę od 18 do 19 w Pokenongo na każdym gymie pokazuje się legendarny pokemon, którego na ogół bije się (raiduje na niego) w kilka osób (3-4, ale w srody często ludzie zbierają się w większych grupach). Skoro miałeś telefon to dzieciak uznał cię za gracza i liczył że mu pomożesz ;)
  • Odpowiedz
Skoro miałeś telefon to dzieciak uznał cię za gracza i liczył że mu pomożesz ;)


@Barti1403: kurde bardzo spoko, że chciał ze starym lumpem #!$%@?ć jakiemuś pokemonowi xD Teraz mi tylko przykro, że go zawiodłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Muszę zrobić sobie syna!
  • Odpowiedz
@ksaler: Moja mama ma 52 lata i rajduje jak szalona, nawet poznała przez to sposób osób w naszym mieście rodzinnym, więc jakbyś nabrał ochoty żeby spróbować to przypału nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksaler: łapiesz stworki chodząc po mieście, może dla tych co znają uniwersum jest ciekawiej bo mają jakieś odniesienie do anime/gier ale i bez tego nie jest źle, gra jest bardzo nastawiona na chodzenie po mieście w różne miejsca, albo po prostu ruch
  • Odpowiedz