Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem już stary ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wychodzę sobie wczoraj na wieczorne bieganie. Idę chodnikiem, telefon w łapie, bo wybieram sobie muzyczkę do treningu. Nagle podjeżdża chłopaczek na rowerze, taki max 11-12 lat, i mówi:
- Przepraszam, czy będzie pan rajdował?
Nic nie zrozumiałem, więc pytam inteligentnie:
- Cooo?
- No, czy będzie pan rajdował?
Myślę sobie: dzięki młody, że masz mnie za prosa - rajdowca, ale ja tylko truchcik po lesie hehe
- Nie, żaden rajd. Pobiegać idę.
- No tak. Ale czy będzie pan rajdować tutaj? W Pokemon Go.
- A nie. Chyba nie będę...

( ͡° ʖ̯ ͡°) Wytłumaczy mi ktoś o co pytał mnie ten młodzieniec?
#bieganie #30plusclub #pokemongo
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksaler: To nie tylko o wiek chodzi, dużo osób 40-50 i starszych łupie w pokemony. Najpierw niby, że dzieciom/wnukom trochę pomóc, ale często się tak wciągają, że później sami grają, ogarniają poradniki z internetu i stają większymi ekspertami od pokemonów niż niejeden dzieciak czy nerd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dużo osób 40-50 i starszych łupie w pokemony. Najpierw niby, że dzieciom/wnukom trochę pomóc,


@ksaler: @Czymsim: Potwierdzam.Sam grywam i czasem raiduję z moimi dzieciakami (i nie tylko) ( ͡~ ͜ʖ ͡°) W mojej okolicy całkiem sporo "poważnych dorosłych" grywa.

  • Odpowiedz
@ksaler: Przeczytałem treść Twojego posta, nie wiem co to rajdowanie. Rzuciłem okiem na hasztagi, pokemongo jest bardzo enigmatyczne, wciąż nie wiem o co chodzi. Przeczytałem Twojego posta jeszcze raz, chyba jesteś po trzydziestce.
Trzymaj się tam brachu zdrowo.
Też nie mam absolutnie pojęcia o co chodzi...
  • Odpowiedz
chyba 50+, jeśli z kontekstu Pokemon Go nie rozumiesz co to "rajdowanie"


@Ranger: byczku, no już rozumiem, doedukowałem się, nie wyżywaj się ;)
  • Odpowiedz