Wpis z mikrobloga

@FELIX90: bo te pytania są troche głupie już. np:

W przypadkach podobnych do epidemii koronawirusa należy wprowadzać stan nadzwyczajny.


i jaka to jestr podobna epidemia? sztucznie nadmuchana, bo mamy czeerwiec i wiemy więcje?

Czy poważna, bo pytanie z lutego i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać? ¯\_(ツ)_/¯

Hołownię mam na szarym końcu ale nie wiem czy nie robić fikoła i próbowac go wsadzić w 2 turę, kosztem 'swojego' kandydata ( ͡°
@FELIX90: Obejrzałem połowę wywiadu na RMF i wyłączyłem. Wolnościowiec- no super, chce sprywatyzować służbę zdrowia bo gdzieś tam w Azji działa i w ogóle jest super XD poza tym chce sprywatyzować szkolnictwo- tak, w Polsce na pewno się uda. Do tego zwolennik POLexitu i przeciwnik aborcji. Jak dostanie ze 1000 głosów w skali Polski to myślę że będzie sukces, mojego głosu na pewno nie dostanie.
Obejrzałem połowę wywiadu na RMF i wyłączyłem. Wolnościowiec- no super, chce sprywatyzować służbę zdrowia bo gdzieś tam w Azji działa i w ogóle jest super XD poza tym chce sprywatyzować szkolnictwo- tak, w Polsce na pewno się uda.


@Janusz_Hazardu: Nie rozumiem, oczekujesz od wolnościowa, że będzie za państwowym?