Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?
One nie rozumieja, ze faceci to nie jest emocjonalny tampon, albo pluszowy mis do przytulania, nie da sie lezec caly wieczor na kanapie przytulajac sie, dawac ciepla i czulosci dziewczynie, gdy przez miesiac nie uprawialo sie seksu. Nie wspomne o tym, ze juz chyba od roku nie moge namowic mojego rozowego na poranny seks przed praca... Kocham ja, wiem ze to ta jedyna i chce z nia spedzic reszte zycia, ona ma tak samo, ale przez to wszystko coraz bardziej mysle, czy czegos nie poruchac na boku...

- Przychodzi do domu, zadnych aktywnosci, tylko jedzenie slodyczy i ogladanie netflixa, przestala gotowac, no bo po co sie przemeczac.
- Przez punkt wyzej, narzeka, ze czuje sie tlusta, nie ma na nic energi ani kondycji, a jak juz raz na miesiac sie pokochamy, to pozniej narzeka ze ma przez tydzien zakwasy...
- Nie ma ochoty na seks bo:
1. Jest zmeczona po pracy (praca siedzaca, gdzie czesto sie nudzi a dojezdza autem 5km przez droge ekspresowa)
2. Czuje sie nieatrakcyjna (mimo ze caly czas podkreslam jaka jest piekna, no ale jak ktos sie nie rusza i je tyle slodyczy no to sorry..)
3. Ma sucho w pochwie (mimo ze kupuje zel)
4. Zle dobrane tabletki (mimo ze od miesiaca ma plastry)

Ja juz nie wiem co mam robic, kocham ja i chce z nia byc cale zycie, ale jak tak dalej pojdzie, to nie wytrzymam i pojde z jakas inna laska aby sie rozladowac, ewentualnie pojde na jakies #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb03832d35834c6b87f80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 88
OP: @bryndzus: @Reaamu: @be_happy: Mysle ze to nie jest kwestia podniecenia czy ruchania sie z kims innym. Problem z suchoscia zaczął się przy zmianie hormonów. Z reszta to jest typ kobiety, która jest bardzo, ale to bardzo zazdrosna o mnie (potrafi sie obrazic jak powiem cześć płci przeciwnej), praktycznie co chwile potrzebuje czułości i co chwile prawi mi komplementy, dotyka czule, otwarcie planuje miec dzieci ze mna, ślub
LubieżnaPrzyjaciółka: Wykop otwiera oczy na to jak mężczyźni traktują/myślą o kobietach.
Typiara jest jawnie nieszczęśliwa, więc zamiast pogadać o terapii, zmianie stylu życia, zmianie antykoncepcji (w plastrach też są hormony), zbadaniu organizmu ogółem, to szukamy pieroga na boku. Zrobić w ciula laskę z problemami, najs.

Zaakceptował: sokytsinolop

WykopowyEskimos: Aha i te wstawki, które niby miały stworzyć obraz złego, leniwego różowego (bo jak śmie śmieć być zmęczona i bez energii jak klika w kąkuter) jeszcze bardziej wskazują na osobę z problemami zdrowotnymi, psychicznymi. Jakby były zmienione płcie w tekście to by było hur dur różowy szykuje się do zdrady, bo niebieski ma problemy/depresję.

Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania:

Wykop otwiera oczy na to jak mężczyźni traktują/myślą o kobietach. Typiara jest jawnie nieszczęśliwa, więc zamiast pogadać o terapii, zmianie stylu życia, zmianie antykoncepcji (w plastrach też są hormony), zbadaniu organizmu ogółem, to szukamy pieroga na boku. Zrobić w ciula laskę z problemami, najs.


Przecież on tylko chce zrobić to,co robi większość bab gdy pojawia się problem w związku xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj z nią porozmawiać o tym, ale nie o tym dlaczego nie chce uprawiać sexu z tobą, tylko czy czuje się szczęśliwa sama ze sobą. Spróbuj ją nakręcić i zmotywować do jakiś ćwiczeń, zmiany stylu życia etc. Możliwe że ma sama nie czuje się dobrze ze sobą i dlatego jej obniżyło się libido. Jeżeli to nie pomoże to wtedy ewentualna wizyta u ginekologa, czy to nie wina hormonów po zmianie
@siea01: może Ty tak robisz.
Wierność i uczciwośc nie zależy od płci, a od wpojonych przez rodziców wartości moralnych

@bryndzus: bzdury. Problemy z nawilżeniem to bardzo często wynik zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu kobiety.
Partner może być nadal dla niej atrakcyjny, a mimo to w sferze seksu będą pojawiać się problemy.
Wreszcie się wszyscy doedukujcie zamiast pisać takie głupoty.
Życie jest bardziej skomplikowane niż "kocha to codziennie chce seksu" i "nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Planuje mieć z Tobą dzieci? W jaki sposob? Z adopcji? Przecież nie sypiacie ze sobą. A zakwasy po seksie to tez śmieszne. Skoro bierze hormony i tak na nią działają, to niech się uda do lekarza po zmianę, bo te najwidoczniej wpływają negatywnie. Jakoś ja biorę hormony prawie 2 lata i nigdy mi nie przeszła ochota. Po prostu musiała mieć źle dobrane tabletki. Takie typowe zachowanie po plastrach. Ale Ty