Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie

Czemu kobiety nie potrafia zrozumiec, ze gdy w zwiazku brakuje seksu, to facet nie jest szczesliwy, chodzi nabuzowany, jest zdenerwowany, oglada sie za innymi laskami?
One nie rozumieja, ze faceci to nie jest emocjonalny tampon, albo pluszowy mis do przytulania, nie da sie lezec caly wieczor na kanapie przytulajac sie, dawac ciepla i czulosci dziewczynie, gdy przez miesiac nie uprawialo sie seksu. Nie wspomne o tym, ze juz chyba od roku nie moge namowic mojego rozowego na poranny seks przed praca... Kocham ja, wiem ze to ta jedyna i chce z nia spedzic reszte zycia, ona ma tak samo, ale przez to wszystko coraz bardziej mysle, czy czegos nie poruchac na boku...

- Przychodzi do domu, zadnych aktywnosci, tylko jedzenie slodyczy i ogladanie netflixa, przestala gotowac, no bo po co sie przemeczac.
- Przez punkt wyzej, narzeka, ze czuje sie tlusta, nie ma na nic energi ani kondycji, a jak juz raz na miesiac sie pokochamy, to pozniej narzeka ze ma przez tydzien zakwasy...
- Nie ma ochoty na seks bo:
1. Jest zmeczona po pracy (praca siedzaca, gdzie czesto sie nudzi a dojezdza autem 5km przez droge ekspresowa)
2. Czuje sie nieatrakcyjna (mimo ze caly czas podkreslam jaka jest piekna, no ale jak ktos sie nie rusza i je tyle slodyczy no to sorry..)
3. Ma sucho w pochwie (mimo ze kupuje zel)
4. Zle dobrane tabletki (mimo ze od miesiaca ma plastry)

Ja juz nie wiem co mam robic, kocham ja i chce z nia byc cale zycie, ale jak tak dalej pojdzie, to nie wytrzymam i pojde z jakas inna laska aby sie rozladowac, ewentualnie pojde na jakies #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eeb03832d35834c6b87f80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 82% (192zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: rutyna kolego. Kiedyś też oczekiwałem że lodzik i seks mi się należy. #!$%@? mnie obchodzi, masz klękać do miecza bo jesteś moją dziewczyną i płacimy czynsz na pół. Jak o tym myślę to jest mi wstyd. Kobietę trzeba zachęcić, rozpalić. Najlepiej stosując metody z początków poznania. Wyjdź z nią gdzieś, przełam schemat, zrób nastrój w sypialni, zmień pozycję, zrob jej 20 min grę wstępną aż z cipki będzie się
rafal-heros - @AnonimoweMirkoWyznania: rutyna kolego. Kiedyś też oczekiwałem że lodzi...

źródło: comment_15924944244DsLkbnaSAWZA1vaoVP8Yc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety, ale antykoncepcja hormonalna bedzie, bo bez niej ma tak losowy okres, ze to masakra (raz na 2-3 tygodnie albo raz na 2-3 miesiace)


@AnonimoweMirkoWyznania: No i? Samo to, że okres jest nieregularny nie znaczy jeszcze, że trzeba żreć tabsy.

Przyznaj się od razu, że jesteś z tych, co "woli bez gumy, bo przyjemniej". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no jak ma sucho i nie ma ochoty to ewidentnie ją nie kręcisz.


@bryndzus: przykro mi zburzyć Twój budowany latami pogląd w sprawie seksu, ale niestety to nie jest takie proste jak piszesz. Na podniecenie kobiety (tak jak i mężczyzny zresztą) wpływa mnóstwo czynników. Przede wszystkim zdrowie fizyczne i emocjonalne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hormony dużo psują. Ja odstawiłam, bo zanim zaczelam brać to byłam wręcz jak królik, a jak zaczelam brać tabletki to wszystko się diametralnie zmieniło. Teraz już pewnie z pół roku nie biorę ale i tak nie czuje żeby wszystko było spoko jeszcze
  • Odpowiedz