Wpis z mikrobloga

@S7-1500: Miała być debata w Newsweeku to Duda i Trzaskowski nie chcieli się pojawić to odwołali. A mogłaby być interesująca.... Myślę, że to jedyna debata w której Duda uczestniczył i d wyborów nie będzie na kolejnej, chyba, że organizowanej przez inne media pisowskie.
  • 5
@piter555: bo niestety u nas nie chodzi o dobro dla kraju, tylko o wygranie wyborów. Zarówno Duda teraz, jak i Bronek 5 lat temu olali debaty bo to by mogło zagrozić wynikowi. Przed wyborami powinno być mnóstwo programów z kandydatami, debat i organizowanych wspólnie przez największe stacje telewizyjne w kraju, a nie to coś w telewizji propagandowej
@Bizancjum @Mirekzkolega: @jmuhha: No ciekaw jestem jak by Hołownia w wywiadzie z Mazurkiem wypadł.
Bosak sobie z nim poradził. [Link niżej]. W ogóle śmieszy mnie jak dużo ludzi powiela bzdury typu: "od Bosaka czuć jeszcze mleko matki" i inne tego typu bzdury, żeby go ośmieszyć, że niby jest gówniarzem. Gościu ma 38 lat i jest w polityce od lat w przeciwieństwie do Hołowni. Takie trolowanie niskiego poziomu bo na siłę
  • 2
@jmuhha xD debil Hołownia który mówi że ważna jest praca dla górników xD nie dość że trzeba im tłumaczyć że rok nie ma 13 miesięcy to jeszcze teraz dlaczego społeczeństwo nie ma im obowiązku załatwiać pracy jak ich kopalnia padnie na pysk. Hołownia to śmieć i populista