Wpis z mikrobloga

Bosak to jakaś kpina


@Mirekzkolega: To jest zaledwie twoja opinia podyktowana memami forsowanymi przez bóldupiących wykopków o lewicowej inklinacji.

Fakt jest taki, że Krzysiu zawsze w jasnej i dokładnej wykładni odnosi się do meritum sprawy produkując w przeciągu paru zdań więcej sensu i treści niż te wasze Hołownie i Trzaskowskie przez całą kampanię xD
  • Odpowiedz
ta "książeczka" to konstytucja twojego kraju


@na-spokojnie: Tak, ta książeczka to ustawa zasadnicza. Ja nie mogę poważnie traktować człowieka, który płacze nad ustawą. Nad dokumentem. No co jest XD
  • Odpowiedz
@Bizancjum: @jmuhha: Hołownia i Bosak to inna liga, fakt, ale żadna nie jest lepsza. Wychodzą z innych środowisk, dotykają innych tematów i mają innych wyborców, dlatego każdemu głosującemu się wydaje że ten ich kandydat jest lepszy. Ja bym chciał zobaczyć debatę tych dwóch panów, zamiast tej hucpy w tvp i po-pis, bo są inną jakością w polityce
  • Odpowiedz
@S7-1500: Miała być debata w Newsweeku to Duda i Trzaskowski nie chcieli się pojawić to odwołali. A mogłaby być interesująca.... Myślę, że to jedyna debata w której Duda uczestniczył i d wyborów nie będzie na kolejnej, chyba, że organizowanej przez inne media pisowskie.
  • Odpowiedz
@piter555: bo niestety u nas nie chodzi o dobro dla kraju, tylko o wygranie wyborów. Zarówno Duda teraz, jak i Bronek 5 lat temu olali debaty bo to by mogło zagrozić wynikowi. Przed wyborami powinno być mnóstwo programów z kandydatami, debat i organizowanych wspólnie przez największe stacje telewizyjne w kraju, a nie to coś w telewizji propagandowej
  • Odpowiedz
  • 7
@Bizancjum @jmuhha obaj są dobrymi mówcami, ale 1 vs 1 to Bosak znacznie lepiej wypada. Hołownia jest dobry przed kamerami, gdzie można wcześniej się przygotować na prawdopodobne pytania, zresztą nie ma co tu się dziwić.

  • Odpowiedz